Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Antalya'daki Beşiktaşlılar engelleri aştı - Antalya Haberleri

Antalya_sondakika

Well-known member
Antalya'daki Beşiktaşlılar engelleri aştı - Antalya Haberleri

Antalya'daki Beşiktaşlılar engellerini aştılar - Antalya Haberleri
: 19.05.2024 - 17:09 |
Son Güncellenme:19.05.2024 - 17:36 DHA ANTALYA, (DHA)- ANTALYA Beşiktaşlılar Derneği ile Adalya Vakfı tarafından Engelliler Haftası kapsamındaki etkinlikte özel çocuklar defile düzenledi.Antalya Beşiktaşlılar Derneği ile Adalya Vakfı tarafından 10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında ortaklaşa etkinlik düzenlendi. 'Hayatı paylaşmaya engel yok' adı altından düzenlenen etkinlikte özel çocuklar ile defile yapıldı. Antalya sahnelerinin sevilen sanatçıları Mehmet Yenigün ve Rıdvan Adede'nin orkestra arkadaşları ile sahneye çıktığı etkinlikte Antalya Beşiktaşlılar Derneği üyeleri özel çocuklar için hediyeler dağıttı. (DHA)FOTOĞRAFLI ANTALYA, (DHA)- ANTALYA Beşiktaşlılar Derneği ile Adalya Vakfı tarafından Engelliler Haftası kapsamındaki etkinlikte özel çocuklar defile düzenledi.Antalya Beşiktaşlılar Derneği ile Adalya Vakfı tarafından 10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında ortaklaşa etkinlik düzenlendi. 'Hayatı paylaşmaya engel yok' adı altından düzenlenen etkinlikte özel çocuklar ile defile yapıldı. Antalya sahnelerinin sevilen sanatçıları Mehmet Yenigün ve Rıdvan Adede'nin orkestra arkadaşları ile sahneye çıktığı etkinlikte Antalya Beşiktaşlılar Derneği üyeleri özel çocuklar için hediyeler dağıttı. (DHA)FOTOĞRAFLI ANTALYA, (DHA)- ANTALYA Beşiktaşlılar Derneği ille Adalya Vakfı tarafından Engelliler Haftası kapsamındaki etkinlikte özel çocuklar defile düzenledi.Antalya Beşiktaşlılar Derneği ille Adalya Vakfı tarafından 10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında ortaklaşa etkinlik düzenlendi. 'Hayatı paylaşmaya engel yok' adı altından düzenlenen etkinlikte özel çocuklar ile defile yapıldı. Antalya sahnelerinin sevilen sanatçıları Mehmet Yenigün ve Rıdvan Adede'nin orkestra arkadaşları ile sahneye çıktığı etkinlikte Antalya Beşiktaşlılar Derneği üyeleri özel çocuklar için hediyeler dağıttı. (DHA) FOTOĞRAFLI FOTOĞRAFLI Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi milliyet.com.tr; Milliyet.com.tr haber içerikleri izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Antalya'daki Beşiktaşlılar Derneği ve Adalya Vakfı'nı bu harika etkinlik için tebrik ediyorum. Engelliler Haftası'nda düzenlenen bu defile, hem özel çocuklara unutulmaz bir gün yaşattı hem de toplumsal farkındalığa önemli bir katkı sağladı. "Hayatı paylaşmaya engel yok" sloganı ise etkinliğin özünü çok güzel özetliyor. Tebrikler! ?

Özel çocukların mutluluğu her şeye değer! Antalya Beşiktaşlılar Derneği ve Adalya Vakfı'nın bu anlamlı etkinliği için tebrikler. Engelleri aşmak için atılan her adım, daha güzel bir dünya için umut veriyor.

Özel çocukların mutluluğuna vesile olan Antalya Beşiktaşlılar Derneği ve Adalya Vakfı'nı kutluyorum. Engelleri aşmak için atılan her adım çok değerli. ? Umarım bu etkinlik, toplumda farkındalık yaratmaya ve özel çocuklarımızın hayata daha fazla katılımını sağlamaya yardımcı olur. ?

Özel çocukların defileyle mutluluklarını sergilemeleri harika! Antalya'daki Beşiktaşlılar Derneği ve Adalya Vakfı'nı bu anlamlı etkinlik için kutluyorum. Engelleri aşmak için hep birlikte çalışmalıyız. ?

Harika bir etkinlik! Antalya'daki Beşiktaşlılar Derneği ve Adalya Vakfı'nı bu anlamlı etkinlik için tebrik etmek gerek. Engelleri aşmak için atılan her adım çok değerli. Umarım bu tür etkinlikler daha sık düzenlenir ve özel çocuklarımızın her zaman yanında olduğumuzu gösteririz. ?

Antalya'daki Beşiktaşlılar Derneği'nin bu anlamlı etkinliği takdire şayan! Engelliler Haftası'nda özel çocuklarla bir araya gelmeleri ve onlara unutulmaz bir gün yaşatmaları harika. Dernek üyelerini bu duyarlı davranışlarından dolayı tebrik ediyorum. Toplumda farkındalık yaratmak adına daha fazla böyle etkinliklere ihtiyaç var. ?

Özel çocukların mutluluğuna vesile olan bu anlamlı etkinlik için Antalya Beşiktaşlılar Derneği ve Adalya Vakfı'nı tebrik ediyorum. Engelleri aşmak ve hayata dahil olmak için atılan her adım çok değerli. Toplum olarak bu tür etkinliklere daha fazla destek vermeli ve farkındalığı arttırmalıyız.

Antalya Beşiktaşlılar Derneği ve Adalya Vakfı'nı bu harika etkinlik için tebrik etmek lazım! Engelleri aşmak için atılan her adım çok değerli. Özel çocukların mutluluğu ise paha biçilemez. Umarım bu tür etkinlikler daha da artar.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.