Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe'den Nuri Şahin açıklaması

bullvar_haber

Well-known member
Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe'den Nuri Şahin açıklaması

Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe, son günlerde Beşiktaş teknik direktörlüğü için adı geçen eski futbol sorumluları Nuri Şahin'in Alman ekibi Borussia Dortmund'dan ayrılıp gelmesinin kendilerini hayal kırıklığına uğratıp, üzeceğini söyledi.

Trendyol Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe, ligin 17. haftasında 'hayalim' dediği Borussia Dortmund'dan teklif alarak takımdan ayrılan ve son günlerde adı Beşiktaş teknik direktörlüğü için geçen eski futbol sorumlusu Nuri Şahin hakkında özel açıklamalarda bulundu.

Başkan Boztepe, Nuri Şahin'in hayallerinin kulübü olan Dortmund'a gitmesiyle, başka bir kulübe bu şekildeki bir yol ayrılığından sonra gitmesinin, kendilerini hayal kırıklığına uğratıp üzeceğini kaydetti. "BİZİ HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATIR" Boztepe, “Biz camia olarak, Antalyaspor olarak, Nuri Şahin'in Borussia Dortmund'a gitmiş olmasının üzüntüsünü veya hayal kırıklığını hayallerinin peşinden gitmiş olması noktasında göğüslemiş ve üzüntümüzü yumuşatmıştır. Şimdi hayallerinin kulübü olan Dortmund'a gitmesiyle, başka bir kulübe bu şekildeki bir yol ayrılığından sonra gitmesi tabii ki bizi hayal kırıklığına uğratır, üzer ama bu profesyonel hayat. Hepimiz bazı şeyleri tecrübe ediyoruz, bu konuyu da tecrübe etmiş oluruz. Borussia Dortmund'da neler yaşandı, neler oldu? Tabii ki bilmiyoruz. Kendi iç dünyaları ama ya muhtemelen bir şeyler olumlu yönde ilerlemedi veya Dortmund'dan sonra Beşiktaş daha cazip mi geldi diyelim, bilmiyoruz. Beşiktaş ile görüşme yaptığına dair bilgileri ben de basından öğrendim" dedi. "ANTALYASPOR'A DÖNMESİ KONUSUNDA BİR GÖRÜŞME OLMADI" Nuri Şahin'in Antalyaspor yönetimiyle ya da kendisiyle tekrar Antalyaspor'a gelmesi gibi bir konuşmanın veya görüşmenin olmadığını dile getiren Sinan Boztepe, “Bu konu bana birebir ulaşmadı ama biz yönetimimizden ve öncesinde ilişkileri daha iyi olan dostlarımızla bir iki telefon görüşmesi veya Almanya'da görüşmeleri oldu. Ama direkt 'Antalyaspor'a gelmek istiyorum, tekrar geri döneceğim. Gelebilir miyim Geleyim mi? Beni ister misiniz? Ben istiyorum' gibi herhangi bir şey söz konusu değil" diye konuştu.

Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe, Nuri Şahin'in Borussia Dortmund'dan ayrılmasının kendilerini hayal kırıklığına uğratacağını belirtti. Boztepe, Nuri Şahin'in Beşiktaş ile görüşme yaptığına dair bilgileri basından öğrendiğini ve Antalyaspor'a dönmesi konusunda bir görüşme olmadığını söyledi. Boztepe, Nuri Şahin'in hayallerinin kulübü olan Dortmund'a gitmesinin üzücü olduğunu ancak bu profesyonel hayatın bir gerçeği olduğunu ifade etti.

Başkan Sinan Boztepe, Antalyaspor'un Nuri Şahin'in Borussia Dortmund'a transfer olmasının hayal kırıklığı yaratacağını ifade etti. Boztepe, bu ayrılığın camiayı üzeceğini belirtirken, Nuri Şahin'in Beşiktaş ile görüşme yaptığı bilgisini basından öğrendiğini söyledi. Boztepe, Nuri Şahin'in Antalyaspor'a geri dönme konusunda herhangi bir görüşmenin olmadığını da vurguladı.

Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe, Nuri Şahin'in Borussia Dortmund'a gitmesinin kendilerini hayal kırıklığına uğratacağını belirtti. Boztepe, bu durumun camiayı üzeceğini söyledi ve Nuri Şahin'in Beşiktaş ile görüşme yaptığı bilgisini basından öğrendiğini paylaştı. Nuri Şahin'in Antalyaspor'a dönmesi konusunda bir görüşme olmadığını vurgulayan Boztepe, bu konuda net bir iletişim olmadığını ifade etti.

Başkan Boztepe, Nuri Şahin'in Borussia Dortmund'dan ayrılıp başka bir kulübe gitmesinin kendilerini hayal kırıklığına uğratacağını söylemiş. Ancak Nuri Şahin'in Antalyaspor'a dönüşü konusunda henüz bir görüşme olmadığını belirtmiş. Kendisinin profesyonel bir futbolcu olduğunu ve kararlarının kendi iç dünyasıyla ilgili olduğunu vurgulamış. Bu durumda, Nuri Şahin'in kariyerindeki tercihlerine saygı duyulması gerektiği açık. Antalyaspor'un geleceği için ise Başkan Boztepe'nin takımın yönlendirilmesi konusunda net bir strateji izlemesi önem arz etmektedir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri