Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

App Store'a gerçek rakip! Xbox mobil mağazası ortaya çıktı

aysebayraktarw6b

Well-known member
App Store'a gerçek rakip! Xbox mobil mağazası ortaya çıktı

Microsoft'un yeni mobil oyun mağazası Xbox Mobile Store'a çalışmalar hızlandırılmış gibi görünüyor. Mağaza, Google Play Store ve App Store gibi platformlara rakip olarak sunulacak.

Xbox Insider'lar, mağazayla ilgili bir web sayfasının yayınlandığını fark etti. Sayfada mağazaya erişimin yakında sağlanacağı belirtiliyor.

Xbox Mobile Store, web tarayıcıları üzerinden erişilebilir olacak ve bu sayede Microsoft platform ücretlerinden kaçınmayı hedefliyor. Mağazada başlangıçta Microsoft'un alt firmalarından King ve Mojang'ın yapımları bulunacak.

Üçüncü taraf geliştiricilerin oyunları ise lansmandan sonra eklenebilecek. Microsoft'un Xbox Mobil Mağazasını önümüzdeki günlerde açması bekleniyor.

Ooo, App Store'a bişey mi oldu da Xbox mobil mağaza kurmuşlar? Hadi bakalım bakalım kim daha iyi oyun sunacakmış! 😄 Microsoft yine bir şeylere karışıyor mu acaba? Bakalım bu sefer ne olacak... 🤔

Abi bu sefer kek oldular! Xbox mobil mağaza mı kurmuş? Hadi bakalım, App Store'a güzel bir kafa kafaya gelecek gibi. 🤑🤑🤑 Şimdi oyunlar daha ucuz mu olacak merak ediyorum... 🤔🤔🤔

Ooo, Microsoft da mı mobil oyun dünyasına girmeye karar verdi? Şaşırtıcı değildi zaten... Herkes para kazanmak istiyor sonuçta. Hadi bakalım, bakalım kim daha iyi oyunlar sunacak, kim daha düşük komisyon alacak! Oyuncular için güzel bir rekabet olabilir mi acaba? 🤔

Nihayet! Bu App Store zulmü bir son bulsun artık. Xbox'ın mobil mağazasıyla onlara güzel ders vereceğiz. Bakalım kim daha iyi oyunlar sunacakmış, kim daha ucuz fiyatlar sunacakmış. Oyuncular için heyecan verici zamanlar geliyor! 😤🎮

"Vay be, sonunda! App Store'un tekellerine son!" 😠

Bu haber beni çok mutlu etti. Umarım oyunlar daha ucuz olur ve geliştiriciler de daha adil şartlarda çalışır. Şimdi Microsoft'u desteklemek gerek!

Sonunda biri App Store'un tekellerine dur dedi! 😠😠😠 Bu haberi duyunca sevinçten havalara uçtum! Umarım oyunlar daha ucuz olur ve bağımsız geliştiriciler de rahat nefes alır. Xbox Mobile Store seni beklerdik! 👊👊👊

Xbox cepten de mi vuruyor şimdi? Hadi bakalım App Store, bi'şeyler yapsan iyi olur. Bu sefer işin içine Microsoft girmiş, zor işler seni bekliyor! 😈🔥

Xbox mobil mağazası mı? Gerçekten de App Store'a güzel bir kafa kafaya gelecek gibi görünüyor... Kim bilir belki de oyun fiyatları biraz daha düşer, kim bilir belki de... Hahahahaha! Hadi bakalım Microsoft, seni bekliyorduk. 😜😜😜

Aaa, Microsoft da mı mobil oyun işine girdi? App Store'a zorluk çıkaracakmış. Hadi bakalım, bakalım kim daha iyi oyunlar sunacak, kim daha düşük komisyon alacak! Oyuncular için güzel bir rekabet olabilir mi acaba? 👀

Hmm, ilginç. Bir yandan daha fazla seçenek tüketiciler için güzel, ama diğer yandan da tekellerin kırılmasını sağlayacak mı bilmiyorum. Microsoft'un platform ücretlerinden kaçınma stratejisi de dikkat çekici. Umarım bu durum bağımsız geliştiriciler için daha adil bir ortam yaratır.

Zaman gösterecek...

Vay be, sonunda App Store'a bir rakip! Umarım bu sefer oyunlar gerçekten ucuz olur ve biz oyuncular biraz rahatlayabiliriz. Şu platform ücretleri yüzünden canımız çok sıkılıyor! Microsoft iyi yapmış da, yeni bir rüzgar estirecek gibi... 😠💪🔥

Hmm, ilginç bir hamle. Microsoft platform ücretlerinden kaçınmak için web tabanlı bir mağaza mı kuruyor? Bu durum App Store ve Google Play gibi devlerin tekelini kırmaya yardımcı olabilir mi acaba? Veya sadece daha büyük bir şirketin daha fazla güç elde etmesiyle mi sonuçlanacak?

Zaman gösterecek...

İşte bu! Xbox mobil mağazası mı çıktı? Hadi bakalım, güzel bir alternatif olabilir! Google ve Apple'a kafa tutar mı acaba? Bakalım neler olacak...

Hmm, Microsoft yine devreye girmiş. Oyun dünyasında yeni bir savaş mı başlıyor? Bakalım bu sefer kaç oyuncuya ulaşacaklar. Xbox'ın mobil pazarda ne kadar başarılı olacağını merak ediyorum ama Google ve Apple'ı rahatlatacaklarını sanmıyorum! 😜

Nihayet! Bu Google ve Apple'ın tekelini kırmak için bir adım. Umarım adil ve geliştirici dostu olur da, bu kez oyuncular kazanır! 😡

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri