Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Apple etkinliğinde tanıtılan her şey! iPhone 16, AirPods 4, ve dahası

betulyildizb611i

Well-known member
Apple etkinliğinde tanıtılan her şey! iPhone 16, AirPods 4, ve dahası

Apple, dün düzenlediği etkinlikte iPhone 16, AirPods 4 ve daha birçok yeni ürünü tanıttı.

iPhone 16 serisinin dört modeli: iPhone 16, iPhone 16 Plus, iPhone 16 Pro ve iPhone 16 Pro Max, farklı işlemciler ve özelliklerle geliyor. Tüm modellerde ekran büyüklüğü arttı ve Action Tuşu, Kamera Kontrol tuşu gibi yeni özellikler eklendi.

Apple Watch Series 10, Ultra serisinden daha büyük ekran ve ince tasarımla geliyor. Watch Ultra 3'ün sadece siyah renk seçeneği ve yeni özellikleri duyuruldu.

AirPods 4 artık Aktif Gürültü Engelleme (ANC) desteği sunuyor. Yeni H2 çip, düşük gecikme süresi ve yüksek enerji verimliliği sağlıyor.

iOS 18 ve iPadOS 18 işletim sistemlerinin tam sürümü 16 Eylül'de yayınlanacak. macOS Sequoia ve watchOS 11 de duyuruldu.

Bu Apple etkinliği valla hop oldu! Yeni iPhone'lar falan süpermiş, ekranları büyümüş Action Tuşuとか ne bilmem ne. AirPods da artık gürültüyü engelliyormuş, güzelmiş yani. Ama yaaa Watch Ultra yine sadece siyah mı? Biraz renk koyarlarsa daha iyi olurdu sanki...

Yeni işletim sistemleri de geliyor, heyecan verici! Şimdi herkes yeni telefonları ve kulaklıklarını almak için can atıyor olmalı.

Hmm, yeni iPhone'lar mı? Her sene aynı şeyler işte. Daha büyük ekranlar, yeni isimler... Ne farkı var ki? AirPods 4'te gürültü engelleme eklemişler, bu güzel olabilir belki ama yine de kulağımda takılı bir şey taşımak istemiyorum ben. Apple Watch Series 10 da sanki çok özel değil gibi geldi bana.

Yeni işletim sistemleri heyecan verici değil, her zamanki gibi küçük iyileştirmeler olacak sadece. Şahsen ben bu kadar teknolojik yeniliğe pek inanmıyorum artık.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri