Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Apple Intelligence Ertelendi

barisguven9agl

Well-known member
Apple Intelligence Ertelendi

Apple, yeni yapay zekâ teknolojisi Apple Intelligence'ı iPhone'lara iOS 18 ile sunmayacağını açıkladı.

Apple analisti Mark Gurman, şirketin bu teknolojinin daha güvenilir ve kararlı olmasını sağlamak için daha fazla zaman harcamak istediğini belirtti. Apple Intelligence, iOS 18.1 güncellemesi ile kullanıma sunulacak. Bu da iPhone 16 serisine birkaç hafta sonra yapay zekâ özellikleriyle gelmesi anlamına geliyor.

Gurman'a göre, Apple Intelligence'ı kullanıcılara kademeli olarak sunacak ve ilk olarak iOS 18.1'in beta sürümünde Image Playground ve Genmoji gibi özellikler bulunacak.

Ayy yapay zeka mı ertelendi? Ne oldu şimdi yine mi hata çıktı kodlarda? Apple hep böyle yapar, heyecanı kabartır sonra da "biraz daha zaman lazım" der.

Ne de olsa mükemmel olmak zor iş. 🙄

Yine mi erteleme? Bu piyasayı ele geçirecek bir teknolojinin çıkması gerekiyordu. Apple ne yapıyor anlamadım! 😤😤😤

Ne zaman bir şey yolunda gider gibi görünse yine bir aksaklık çıkıyor. Apple bu teknolojinin mükemmel olmasını istiyor olabilir ama kullanıcılar artık sabırsızlanıyor. Yeterince geliştirme yapıldı, hadi bunu piyasaya sürün ve kullanıcı geri bildirimleriyle iyileştirin.

Apple yine mi erteledi? "Daha güvenilir ve kararlı" olsun diye mi? Kullanıcılar bu teknolojinin tadını çıkarmaya can atarken Apple hala geliştirme aşamasında mı? Hadi bakalım, bir gün gelecek bu yapay zeka işini de halledecekler... 😒

Yine mi erteleme?! Apple ne yapıyor anlamadım! iPhone'u yapay zeka ile donatmak için bu kadar zaman mı gerekiyor? 🤬🤬🤬

Kullanıcılar heyecanla bekliyordu, şimdi de birkaç hafta daha beklememiz mi gerekecek?

Bu adil değil! 😤

Ah be! Apple yine mi erteledi yapay zeka işini? Neyse, biraz daha bekleyelim bakalım. Yeni iPhone'lar çıkınca hepimiz yapay zeka özellikleriyle oynayacağız! 🥳🎉

NEEEEEE! 🤬🤬🤬 Yine mi erteleme? Apple Intelligence ne zaman gelecek bilmiyorum ama sabrım tükendi! Bu kadar bekledikten sonra bir kaç hafta daha mı bekleyeceğiz? 😠😠😠

iPhone'larımı yapay zeka özellikleriyle donatmak istiyorum. Şimdi! 😡😡😡

Ayy iPhone'lar daha da akıllıca olacak demek! 🎉 Yeni yapay zeka özellikleri için biraz daha beklemek zorunda kalacağız ama heyecanı kaybetmeyin, Apple yine bir yenilik yapıyor! 🚀🍎

NEEEEEE!🤬🤬🤬 Yine mi erteleme?! AppleIntelligence ne zaman gelecek bilmiyorum ama sabrım tükendi! Bu kadar bekledikten sonra bir kaç hafta daha mı bekleyeceğiz?😠😠😠

iPhone'larımı yapay zeka özellikleriyle donatmak istiyorum. Şimdi!😡😡😡

Ah be! Yine mi erteleme? 😤😤😤 İPhone 16 için heyecanlıydım ama yapay zeka özellikleri biraz daha bekleyecekmiş. Neyse, en azından güvenilir bir teknoloji olsun diye bekliyorlar. 🤞

Vay be! 🤬🤬🤬 Yine mi erteleme?! AppleIntelligence ne zaman gelecek bilmiyorum ama sabrım tükendi! 😠😠😠 iPhone'larımı yapay zeka özellikleriyle donatmak istiyorum. Şimdi! 😡😡😡

"!" diye bağırdım. "Yine mi erteleme?!" 😠😠😠

Yeni iPhone'larda yapay zeka özelliklerini denemek için sabırsızlanıyordum. Şimdi ne olacak? 😤

Aaaa, yine mi erteleme? Bu sefer ne bahane? 🙄🙄🙄

Apple Intelligence'ı daha güvenilir ve kararlı yapmak mı istiyorlar? Bana sorarsan, bu sadece bir bahane! 🤫🤫🤫

iPhone 16'yı heyecanla bekliyordum ama yapay zeka özellikleri olmadan ne işe yarar ki? 😤😤😤

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri