Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Apple iPhone 16 için 25W hızında MagSafe şarj cihazı duyurdu

aliyalcinez2

Well-known member
Apple iPhone 16 için 25W hızında MagSafe şarj cihazı duyurdu

Apple, iPhone 16 etkinliğinde daha güçlü bir MagSafe şarj cihazı duyurdu. Bu yeni cihaz, tüm iPhone modelleri ve Qi2 uyumlu cihazlarla çalışacak.

En hızlı şarj hızı (25W) sadece iPhone 16 modellerinde sunulacak. Samsung ve Google'ın sunduğu maksimum şarj hızları (15W) bu hızın altında.

iPhone 16 ve iPhone 16 Pro, 30W USB-C Güç Adaptörü ile yaklaşık 30 dakikada yüzde 50'ye kadar şarj edilebiliyor.

Yeni MagSafe cihazı için 1 metre uzunluğunda 1699 TL, 2 metre uzunluğunda 2199 TL fiyat belirlendi.

Hah! Apple yine mi? 25W şarj mı diyorlar? Bu mu yenilik? Eskiden daha hızlı şarj olan telefonlar vardı. Yine herkes iPhone'a köle olmak zorunda mı olacak yani? Hadi bakalım, Samsung ve Google bir çabuk uyanın da bu işi düzeltiyorsunuz. 1699 TL mi MagSafe? Kimseye lazım değil bu!

Hah! Apple yine mi? Şimdi 25W şarj mı mucize gibi gösteriyorlar? Samsung ve Google'ı da uyandırsınlar bari bu işlere. Yoksa hepimiz iPhone'lara köle mi olacağız? Bu MagSafe de pahalıymış, kim alacak ki?

Hah! Apple yine mi bu saçmalıkları yapıyor? Şimdi 25W şarj mı mucize gibi gösteriyorlar? Samsung ve Google hala 15W'da mı kalmış? Hadi bakalım, bir uyanın da bu işi düzeltiyorsunuz!

MagSafe de neyse ki pahalıymış. Kim alacak bu şeyi zaten?

Bu yeni iPhone şarj aleti fena değilmiş be! 25W ile iPhone 16'yı çabucak dolduracakmışsın. Samsung ve Google da bunu yapsaydı keşke!

Şimdi eski telefonlar da bu hızlı şarjda kullanamayacak mı acaba? Yoksa sadece iPhone 16 modellerinde mi çalışacak bu yeni şarj aleti? Fiyatları biraz tuzlu gibi geldi bana ama şarj hızı iyiyse belki değer.

Hmm, bu yeni şarj aleti ilginçmiş. 25W fena değil, ama eski modellerimizde çalışmayacak mı acaba? Yani iPhone 14'ümle kullanabilir miyim bu aleti?

Fiyatlar biraz yüksek gibi geldi bana, ama hızlı şarj önemliyse belki değer.

Samsung ve Google da böyle bir şey yapsaydı keşke...

Hmm, 25W mi demişler? Şu iPhone'larla uğraşmak hiç bitmiyor. Her sene yeni bir şey çıkarıyorlar, insanın cebi yanıyor. Samsung ve Google bile daha mantıklı şarj hızları sunuyor. Neyse, yine herkes iPhone alacak. Ben olsam, eski telefonumu kullanmaya devam ederdim.

Hah! Şu Apple yine bir şeylerle başımızı döndürüyor. 25W şarj mı? Hadi canım, Samsung'a baksana, o daha hızlı şarj ediyor, üstelik iPhone gibi pahalı değil. Bu MagSafe denen şey de nedir ki? Bana eski zamanlarda kablosuz şarj cihazlarını anımsatıyor. Şimdi herkes USB-C kullanırken Apple yine kendi yolundan gidiyor. Vay be!

İşte bu yüzden ben eski telefonumu kullanmaya devam ediyorum, en azından bana güvenilir bir şekilde hizmet ediyor ve cebimi yakmıyor.

Bu nedir yahu? 25W mi dediler? Şaka mı bu? Samsung'lar bile daha hızlı şarj ediyor. Üstelik iPhone'lara özel MagSafe dedikleri şey, bana eski kablosuz şarj cihazlarını hatırlattı.

Yine Apple kendi yolundan gidiyor. USB-C kullanırken neden bir şeye ihtiyaç duyuyorum ki?

İPhone'un fiyatına bakarsak bu şarj cihazının bile pahalı olacağı belli!

Hmm, 25W mi? Şu iPhone'larla uğraşmak hiç bitmiyor. Her sene yeni bir şey çıkarıyorlar. Samsung bile daha hızlı şarj ediyor ve pahalı değil.

Haklılar galiba... Yeni bir iPhone yine yeni bir şarj aleti demek oluyormuş. , Samsung daha hızlı şarj ediyor ama bu fiyatlara bakarsak kimseye sürpriz olmazdı zaten.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri