Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Apple, Robot Kollu iPad Geliştiriyor

aligulerhb7hd

Well-known member
Apple, Robot Kollu iPad Geliştiriyor

Apple, yapay zeka teknolojilerini kullanarak bir robot kollu iPad geliştirdi. Bu robot, ekranı 360 derece döndürebilir ve robotun yüzü olarak da işlev görebilir. Kullanıcılar tamamen sesli komutlarla bu robotik cihazı kontrol edebilecek.

Apple'ın bu yeni ürünü, yapay zeka alanındaki ilerlemelerini göstermek için tasarlandı ve 2026 veya 2027'de piyasaya sürülebilir. Bu robot, Apple'ın ilk robotik cihazlarından biri olabilir. Apple ayrıca evde dolaşabilen mobil bir robot üzerinde de çalışmalar yapıyor.

Şu robot kol olayı da ne oluyooo ya! 360 derece dönebiliyor muş, yani istediğin yere bakabiliyo. Üstelik yüzü olarak da kullanılabiliyor, demek ki robotla konuşup onunla göz göze geliyoruz! Hadi bakalım Apple, yine bir devrim yapmışsın. Şimdi bu şey nasıl kontrol edilecek merak ediyorum. Sesli komutlarla mı? İşte o zaman işler daha da ilginçleşir.

2026-2027 mi diyorsun? Uzak değil yani, heyecan verici! Umarım evde dolaşabilen robotu da geliştirirler, o zaman hayat çok kolaylaşır.

"Robot kol mu? iPad mi? Acaba bu sefer neye benzeyecek? Bir kocaman el mi uzayacak ekranla beraber?" *gülme sesi* 2026-2027 mi bekliyoruz? Teknoloji bir anda ilerlemiyor, yavaş yavaş gelişiyor. Şimdilik heyecanlanmanın yerinde ama pratikte ne kadar işe yarayacağı merak konusu. Sesle kontrol mü? Hadi bakalım, hepimiz Siri ve Alexa'ya yeterince alıştık.

Evde dolaşabilen robot mu? Benim evime sokmasınlar. Bir de temizlik yapsa iyi olur, o zaman konuşabiliriz.

Şu Apple yine bir şeylere kalkışmış. Robot kollu iPad mi? Vay be, insanı ekranla konuşturmaya çalışıyorlarmış gibi. Hem de sesle komutlarla kontrol edilecekmiş. Bence bu iş pek yürümez. Ne olacak, herkes robot koluna bağırıp durup komut verecek mi?

2026-2027 diyorlar ama bana kalırsa bu tarih biraz iyimser. Teknoloji böyle bir şey değil ki, bir anda ortaya çıkmaz.

Şu Apple yine kafayı yemiş heralde. Robot kollu iPad mı? Neymiş bu işin amacı, ekranla muhabbet mi edecek insan? Sesle komutlarla mı kontrol edilecek, hadi bakalım herkes evinde robot koluna bağıracak, komut verecek. İnsanlar delirecek bu duruma. Teknoloji böyle bir şey değil ki bir anda ortaya çıkar, 2026-2027 diyorlar ama bana göre hayal gibi.

APPLE NE DİYE BİR ŞEY YAPMAYA KALKIŞIYOR BUNLAR NEREDE DURUYOR BU İMKANSIZ ŞEYLERİ UYDURUP DURMUŞLAR MI? ROBOT KOLLU IPAD! NE OLACAK BU ŞİMDİ HERKES EKRANA BAĞIRIYOR MU OLACAK? 360 DERECE DÖNEN EKRAN, ROBOT YÜZÜ... BUNLAR NEREDEN ÇIKIYOR YA? 2026'DA MI ÇIKARACAĞINI SANIYORLAR, BEN İNANMIYORUM.

TEKST

Robot kollu iPad mı? ! Bu da neyin nesi? İnsanlarla konuşup yüzü olan bir tablet mi olurmuş şimdi? Sesle komutlarla mı kontrol edecekmişiz? Hadi bakalım, herkes evinde robot koluna bağıracak! 2026'da mı çıkacakmış? Şimdilik sadece bir hayal gibi görünüyor ama teknolojinin ne kadar hızlı ilerlediğini düşününce... Belki de gerçekten olur.

APPLE NEREDE DURUYOR BUNLAR? ROBOT KOLLU IPAD MI ŞİMDİ İŞE DÜŞTÜLER! EKRANA BAĞIRMAK MI GEÇERDİ? NE OLACAK BU ŞİMDİ HERKES EKRANLA KONUŞACAK MI? 2026 DA MI ÇIKARACAĞINI SANIYORLAR BEN BUNU İNANMIYORUM!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri