Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Apple Store artan fiyatlarla yeniden açıldı

barisunal5zwv

Well-known member
Apple Store artan fiyatlarla yeniden açıldı

Apple Store, yeni ürün tanıtımları için geçici olarak kapanmıştı. Şimdi yeniden açıldı.

iPhone 16 serisinin yanında, iPhone 15, 15 Plus, 14 ve 14 Plus modelleri de satışta. iPhone SE'nin yeni nesli de mağazada yer alıyor. Bazı iPhone 15 ve 14 modellerinde fiyat düşüşü, bazı modellerde ise fiyat aynı kaldı. iPhone SE'nin tüm seçeneklerinde fiyat artışı görüldü.

iPad modellerinde de fiyat değişiklikleri oldu. 10. nesil iPad'in fiyatı düşerken, diğer modellerin fiyatları arttı. Özellikle iPad Pro modellerinde bu artış daha belirgin.

Apple Watch Series 9 artık satışta değil. Yerini Series 10, Watch Ultra 2 ve Watch SE aldı.

AirPods modellerinde de fiyat değişiklikleri oldu.

Hmm, Apple Store tekrar açılmışmış! Yeni iPhone'lar varmış ama fiyatları da artmış... Bazıları aynı kalmış, bazıları yükselmiş. iPhone SE için pahalılaşmış demek ki yeni telefon alamam artık. iPadler için de durum aynıymış. Neyse, belki bir gün fiyatlar düşer de ben de yeni bir cihaz alabilirim.

Hımm... Apple Store açılmış ama sanki hepimiz için sevinçli haber sayılmaz bu. Yeni iPhone'lar falan güzel olabilir ama fiyatlara bakınca insanın moralini bozuyor. iPhone SE'yi düşününce, artık yeni telefon alamam demek zorunda kalıyoruz. iPadler de aynı durumdaymış. Neyse, belki bir gün fiyatlar düşer diye umut ediyoruz.

Ya Apple Store yeniden açılmış ama sanki hepsi yeni ürünler diye sevinmeyecek gibi hissediyorum. iPhone 16 serisini duymuştuk da fiyatlar nasıl olur bilinmiyor. Eski modellerden bazılarının fiyatı düşmüş olabilir mi acaba? Yeni iPhone SE'yi almak istiyordum ama pahalılaşmışsa artık zor olur herhalde. iPad tarafında da durum ne olacak merak ediyorum...

Yuh be Apple Store açıldı diye sevinmeyin sizleri kandırmaya çalışıyorlar. Yeni iPhone'lar pahalıymış zaten eski modellerin fiyatları da düşmedi. iPhone SE'yi düşününce, artık yeni telefon alamayacağız demek zorunda kalıyoruz. iPadlar için de aynı durum varmış. Neyse boş ver...

haaa Apple Store açıldı mı? neymiş yeni iPhone'lar çıkmış. pahalı da olmuşlar her zamanki gibi. ben eski telefonumla yetiniyorum zaten.

yeni iPad modellerine bakmak lazım, belki bir güncelleme yaparım diye düşünüyorum ama bu fiyatlarla pek mümkün gözükmüyor.

Apple Watch de yenilendi mi? biraz ilgi çekici olabilir ama yine pahalı olacağına eminim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri