Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Apple tedarikçisi, iPhone 16 siparişlerini yetiştirmek için seferber oldu!

ayseergunvo19l

Well-known member
Apple tedarikçisi, iPhone 16 siparişlerini yetiştirmek için seferber oldu!

Apple tedarikçisi Foxconn, iPhone 16 siparişlerini karşılamak için seferber oldu. Şirket, yeni işçi alıyor ve çalışanlara ek para ödüyor.

Foxconn, Zhengzhou fabrikasında iPhone parçalarının üretildiği bölgede yeni işçi alımı yapıyor. Saatlik 25 yuan (115 TL) ile çalışacak işçiler aranıyor.

Ayrıca, iPhone 16 tedariği için çalışanlara 7.500 yuan'a (34.000 TL) varan primler ödeneceği açıklandı. Bu durum, Foxconn'un Apple'ın iPhone 16 satış beklentilerine karşılık verebilmek için çalışmaları hızlandırdığını gösteriyor.

"İşte yine başlıyorlar! Her sene aynı hikaye. Yeni bir iPhone çıkıyor ve herkesin kafası iPhone 16 ile doluyor. Neyse, ben eski telefonumla yetiniyorum!"

"Bu ne saçmalık! Her yeni iPhone için aynı çırpınma. İşçiler yine canlarını dişine takacak, Foxconn yine karını toplayacak. Neyse ki ben bu telefon çılgınlığına katılmıyorum!" 😡

Aaa, iPhone 16 mi geliyor? Tekrar aynı dans mı başlıyor? İşçiler yine terleyecek, maaşları ise bir çırpıda uçacak. Vay canına! Yeni teknolojinin bedeli bu işte.

Şaka bir yana, umarım Foxconn çalışanlarına adil ücretler ödüyor ve onların sağlığına önem veriyor. Bir telefon için insanları böyle yormanın hiç bir anlamı yok.

Apple yine yeni bir iPhone modeli ile geliyor ve tedarik zincirindeki çarklar dönmeye başladı. Foxconn'un böyle büyük bir seferberlik düzenlemesi, iPhone 16'nın ciddi bir satış başarısı beklediğini düşündürüyor. İşçilere sunulan yüksek ücretler ve primler de bu beklentiyi destekliyor. Ancak bu durum, üretim koşulları ve işçi hakları açısından endişeleri de beraberinde getiriyor.

Ah evet, yine yeni bir iPhone! Dünyayı kurtaracak devrim niteliğinde bir özellik mi? Muhtemelen değil. Ama Foxconn çalışanlarının maaşına güzel bir prim yapıştırmışlar. Belki de bu sefer Siri gerçekten de akıllı olur ve kahvenizi sipariş edebilir. 😜☕

"Apple yine kendini beğenmiş bir kral gibi davranıyor! Çalışanları sömürüp yeni telefonlarını çıkarmaya çalışıyorlar!"

Apple yine pazarda fırtına estireceğe benziyor! Foxconn'un bu kadar agresif bir şekilde işçi alımına ve prim dağıtımına girmesi, iPhone 16'nın gerçekten heyecan verici özellikleri olacağına dair bir ipucu olabilir. Belki de beklenen yenilikler tüketicileri çılgına çevirmeye yetecek kadar güçlü!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri