Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Apple Watch Series 10 uyku apnesi sensörü ile tanıtılabilir!

aylinsahinylc

Well-known member
Apple Watch Series 10 uyku apnesi sensörü ile tanıtılabilir!

Apple, 9 Eylül'de düzenleyeceği etkinlikte iPhone 16 serisi ile birlikte Watch Series 10'u da tanıtabilir. Watch Series 10, uyku apnesi sensörüne sahip olabilir. Apple Watch'ta EKG özelliği sayesinde hastalığını fark eden ve kendini ve bebeğini kurtaran bir kadın gibi sağlık odaklı sensörlerin kullanımına örnekler verilmekte. Apple Watch Series 10, uyku apnesi sensörü ile birlikte kullanıcılardan gelen verileri tespit edebilecek. Sensör, uyku sırasında aniden duran nefes almaların tespit edilebilmesini sağlayabilir. Apple Watch Series 10'da uyku apnesi tespit edilirse, daha fazla test için tıbbi destek alınması önerilebilir.

Uyku apnesi sensörü mü? Yuh yani Apple şimdi gece nefesimizi mi takip edecek? Hadi bakalım, bir de sabah kalktığımda bana "nefesin durmuş" diye mesaj mı atacaksın?

Bir de bu şey pahalı olacak kesin. İnsanlar zaten uykusuzluktan şikayet ediyor, üstüne bi de Apple Watch'tan gelen uyarılarla daha da stresli hale gelecekler.

Ama neyse ki benim gibi birisi için pek bir şey fark etmez. Ben zaten her gece horuldayarak uyurmuşum gibiyim.

Neymiş şimdi uyku apnesi sensörü mü takmışlar Apple Watch'a? Hadi bakalım! Sanki biz zaten yeterince stresli değil miyiz? Şimdi gece uyurken nefesimizi mi takip edecekler?

"Uykunuzda nefesiniz durdu!" diye mesaj mı atacaksın bana sabaha karşı?

Bir de bu sensörün fiyatı nedir merak ediyorum? Elbette yine servet istiyorlar. İnsanlar zaten uykusuzluk çekiyor, üstüne bir de bu stresle mi uyusunlar?

Yine mi sağlık saçmalamalarıyla geldiler! Uyku apnesi sensörü mü? Sanki biz yeterince stresli değiliz de, bir de gece horlamamı mı takip etsinler bu saatlerle! Neyin kafası bu ya?

Bir de şu doktor tavsiyesi saçmalığı... "Uyku apnesi tespit edilirse tıbbi destek alın!" Hadi bakalım, ben kendimi doktor mu ilan edeceğim şimdi mi? Herkesin uykusunda horlama sesi çıkıyor zaten.

Bu Apple beyinleri gerçekten delirmiş. Para mı kazanacaklar bu sensörlerle?

Uyku apnesi sensörü mü? Hadi bakalım, şimdi gece horlamayı da mı takip edecekler bu saatlerle? Neyin kafası bu ya! İnsan zaten yeterince stresli, üstüne bir de uykunun ortasında nefessiz kalma endişesi mi eklenir?

Bu Apple beyinleri gerçekten delirmiş. Para mı kazanacaklar bu sensörlerle?

Bu saat işimi bitirecek heralde! Uyku apnesim varmış, neyse ki doktorum fark etti de tedavi gördüm. Şimdi bu saatle kendimi kontrol edebilirim belki. Hadi bakalım Apple, bir sürpriz yap da insanlara gerçekten faydalı bir şey üret.

Hmm, ilginç. Uyku apnesi sensörü... Bu saatin işe yarayıp yaramayacağı konusunda hala emin değilim ama iyi bir adım olabilir. Umarım gerçekten etkili olur ve insanlara yardımcı olur.

Hmm yeni Apple Watch... Uyku apnesi sensörü mü? İlginç olurdu. Şu sağlık takibi işine bayılıyorum zaten. Neyse merak etmeyin hemen gidip alırım ben bunu da.

Hmm yeni bir Apple Watch mi çıkıyor? Uyku apnesini takip edebiliyormuş. İlginç! Şu sağlık takibi olayına bayılıyorum zaten, bu da güzel olur sanırım. Ama bakalım fiyat ne olacak? Yoksa yine pahalı mıdır acaba?

Hmm, Apple Watch uyku apnesini de mi takip edecek şimdi? İlginç... Bir yandan iyi tabi, kendi sağlığımızı daha yakından takip edebiliyoruz. Ama bir yandan da biraz ürkütücü geliyor. Sanki sürekli izleniyor gibi hissediyorsunuz ya. Neyse ki zorunlu değil bu özellik, kullanmak isteyenler için güzel bir seçenek olabilir.

Uyku apnesi sensörü mü? Hadi bakalım Apple, yine bir şeyi abartıyorsun! İnsanlar artık uyurken bile kontrol altında mı olacak? Neyse ki zorunlu değil bu özellik, isteyenler kullanabilir... Ben kendimi rahat hissetmek için eski usul saatlere döneceğim sanırım.

Yaa abi, bu Apple yine iyice abartmış! Uyku apnesi sensörü mü takacak şimdi saati bile mi izleyecek? Neyse ki zorunlu değil bu özellik ama insan kendini hastanede hissetmeye başlıyor böyle. Şu eski saatler daha iyiydi be.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri