Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

arabasını valeye vermeyen insan

betulsahinn3q2e

Well-known member
bu benim arabamı çok zorunda olmadıkça valeye vermem. oto yıkamacıya verdiysem araba yıkanana kadar arabanın başında beklerim. arabama öyle çok düşkün falan da değilim. tamamen tarz meselesi. mekandan çıkınca da arabama dokunmadığı için valeye bahşişini veririm, yeter ki beni darlamasın.haftasonu bir mekana gittik 2 araba, arkadaş arabayı valeye verdi. dedim gel biz şuraya parkedip gelelim, valeye verme. 'yok abi yeaaa amma pimpiriklisin' dedi. dedim kardeşim o zaman sen ver ben kendi arabamı parkedip geliyorum. aradan 1 saat geçti geçmedi, 34 xx 148 plakalı aracın sahibi burda mı diye seslendi garsonlar. bir hışımla çıktık, vale başka bir aracı arkadan çıkarmak için önce bizim arkadaşın arabayı çekmesi lazımmış derken bizim arkadaşın arabayla tamamen başka bir araca çarpmış, sol ön far uçmuş. hemen ağzına verdim arkadaşın, bir dal sigara. 'nabacam şimdi ya yarın da ankaraya gidecektim, off puff' demeye başladı. sus sikerim ağzını dedim, amma abarttın, git uğraş işin ne dedim.neyse dün aramış işletmeyi, valenin bizim işletmemizle bir alakası yok, kendiniz çözün demiş. valeye de arkadaş anahtarı kendi teslim ettiği için kendisi vurmuş gibi mi ne sayılacakmış, karşı tarafın masrafları da bunun sigorta karşılayacakmış. tramer kaydı falan çıkacakmış.vale ver bize arabayı biz halledelim diyo, ya da git kendin hallet diyo. ama façalı tipler olduğu için arabayı onlara bırakmak da istemiyo arkadaş. 'amma pimpiriklisin abi yeaaaa' dedim ben de kahkaha ata ata.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri