Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

arçelik buzdolabı rezaleti

aysegulerei8y

Well-known member
1 ay önce 33 bin tl vererek aldığım Arçelik 270531 EI marka buzdolabı 5 gün önce bozuldu. Üretim hatası olabilir, olur da olur ama hikaye bundan sonra başlıyor. Servis 4 gün önce geldi, dolabı yerinden çıkardı ''değişim olacak'' dedi. Dolap kurulumu yapılırken evde değildim, komşuya rica ettim, adamlar gelip kurup gitmiş. Bu yüzden dolap arkasındaki tuhaf durumu kurulum esnasında görmedim.

Ne var bu tuhaf durum? Bana gelen buzdolabının arka görüntüsü şöyle: [görsel]

Arçelik web sitesinde olan görüntü ise şöyle: [görsel]

Durumu çağrı merkeziyle de paylaştım, klima borusu gibi dolap arkasından çıkan bu düzeneğin normal olup olmadığını sordum ama kem küm haricinde bir cevap alamadım.

Ürün özelliklerine ilişkin yanıltıcı beyan veren Arçelik'in rezaleti bitmedi. Dün Arçelik çağrı merkezinden arandım, ''Buzdolabınızı farklı bir model ile değiştirip adresine göndereceğiz, model numarası 270475 EI'' bilginiz olsun dediler. Hemen Arçelik web sayfasından modele baktım. 33 bin lira vererek aldığım buzdolabı: [görsel]

Gönderecekleri 31 bin liralık buzdolabı: [görsel]

Yaşadığım rezalet bu kadar! Kullanma talimatlarına uygun kullanılan, 20 gün şehir dışında olduğumdan kapağı dahi açılmamış 1 aylık buzdolabı bozuldu. Soğutma yapmadığından difrizde ne varsa çöp oldu, pisliği, çilesi cabası. İnsan bir geçmiş olsun der yahu, gereken yapılacak der. ''Yeni dolap gönderiyoruz'' diye şark kurnazlığı yapıp aldığım dolaptan daha ucuzunu göndermezler. Yazıklar olsun size, Vehbi Koç'un kemiklerini sızlatıyorsunuz, yazıklar olsun Koç grubuna ve Arçelik'e.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri