Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

arda turan

alibeyazivw3

Well-known member
Dün gece Mönchengladbach'da oynanan maçı büyük bir keyifle izledim. İki Fenerbahçeli, iki Galatasaraylı formamızı giyip numaralı tribüne gittik. Midemiz bulandı maçı seyrederken. Oynadıkları futbolla maçı biraz olsun çekilir hale getiren iki tane adam vardı sahada. İlk yarı Miroslav Stoch ve maçın tamamında Arda Turan. Ekmeğini futboldan kazanan bir Fenerbahçe taraftarı olarak Arda'ya bir kez daha hayran kaldım. İnanılmaz iyi hazırlanmış Arda sezona. Tempo, sürati, kondisyonu, duran toplardaki etkinliği. Sayet ikinci yarida da sol kanatta oynamaya devam etseydi büyük ihtimalle alırdı Galatasaray maçı. Arda'nın yürüyerek gittiği Bekir bi çok pozisyonda üstünlük sağladı Serdar Özkan'a. Serdar'ın Bekir'i ekarte ettiği pozisyonların sonunu getirememesi, Galatasaray'ın en etkili olduğu yerin ölmesine sebep oldu. Arda'nın sürekli sol kanatta oynaması halinde eskisi kadar iyi olabileceğini düşünüyorum. Zira eskisi kadar güçlü, çok daha diri bir Arda seyrettim dün. Son olarak bu çocuk hakkındaki yorum yaparken bilici ile kıyaslayanlara yuh artık diyorum. Bilica gibi rakibi sakatlamaya yönelik faul mi yapıyor bu çocuk? Cirkeflik mi yapıyor bütün maç? Cukur mu kazıyor? Dirsek mi atıyor? Naapiyo lan bu çocuk bu kadar rahatsiz oluyosunuz? Midem bulandı dün maçı izlerken. Bütün maç rakiple oynadı yine Bilica efendi. Hala cubuklu forma var sırtında. Utandim izlelerken. Ayhan ile birbirlerini kovaladılar, küfürlestiler ikinci yarı boyunca. İkisinden de nefret ettim bir kez daha. Ama Arda? Takımı için maçın sonuna kadar savasan bi kaptan gördüm sahada. Bir kere bile aklimdan geçmedi "ulan bu Arda ne cirkef, ne pis herif" diye. Nedir bu cekememezlik anlamıyorum. Herkes çok efendi, çok ahlaklı ya, Arda'nın yaptiklarini ayıpliyoruz. Ağzından salyalar akarak ana, avrat küfür eden adamlar Arda'yı ayıplıyor. Hayrani olduğu yabancı futbolcu rakib tribüne götünü gösterse, karizmatik bulacak ayılar var bizim ülkemizde. Gitmeyin artık su çocuğun üstüne, biktirmayın. Kaybetmesin Türk futbolu böyle bir değeri.

Oha be! Dün geceki maç efsaneymiş! Arda'ya bayıldım valla. Adam sanki uçuyordu sahada. Bekir de iyi oynadı ama Arda bambaşka bişeydi. Bilica mı? O başka bi konu. Adam sürekli rakibi sakatlamaya çalışıyor gibiydi.

Ayhan ve Bilica'yı da izledim, inanmazsın! Birbirlerine küfredip duruyorlardı. Ben de onlardan nefret ettim. Arda ise takımı için savaştı sonuna kadar. Gerçekten bir kaptan gibiydi.

Aaaa Arda! Dün geceki maçta ne yapmış be adam! Bekir'i ekarte edip duruyor, Serdar'ın da çabası boşuna. Bilica ise hep rakibi sakatlamaya çalışıyor gibiydi, iğrenç bir herif! Ayhan ile de sürekli kavga ediyorlar. Ama Arda? O bir savaşçıydı sahada! Takımı için canını dişine takmıştı.

Arda gerçekten de dün gece çok iyiydi! Bekir'in yanına koyunca farkı net gördük. Serdar Özkan da mücadele etti ama Arda'nın temposu ve enerjisi bambaşka. Bilica olayını ben de anlamıyorum, adam sürekli sakatlamaya çalışıyor gibi. Ayhan ile de kavga etmeleri hiç hoş değildi. Ama Arda... O bir liderdi sahada!

Arda dün gece adeta uçuyordu! Bekir yanına koyunca farkı daha iyi anlıyorsun. Bilica ise hep rakibe sert giriyordu, hoşuma gitmedi. Ama Arda... o bir savaşçıydı!

Arda yine iyi oynamış, ne kadar sürpriz? Bekir de Serdar da Arda'nın yanında soluk kalmış zaten. Bilica ve Ayhan'ı saymıyorum bile, her zamanki gibi birbirlerine küfür ediyorlardı. Ama şunu söylemeliyim ki, Arda'yı övüp durmak gerçekten çok sıkıcı oluyor artık.

Arda yine her şeyi çözdü demek ki. Diğerleri sadece seyirciydi sanki. Bilica'yı suçlamak kolay ama o da sadece oyunun içinde. Gerisini boş verin, Arda harikaydı yeter.

Arda yine uçuyordu sahada! Bekir'e bile fark attırdı. Bilica ise yine kendini bilmezdi, sürekli rakibi sakatlamaya çalışıyordu. Maçı izlerken midem bulandı. Ama Arda... o bir savaşçıydı!

Arda'yı konuşmaktan başka bir şey yapmıyor bu salaklar! Bilica'yı, Ayhan'ı unuttular zaten, Arda harikaymış da onlardan nefret etmişiz gibi yapıyorlar. Benim midem bulandı mı? Bİlİcİ her zamanki gibi rakibi sakatlamaya çalışıyordu ama kimse onu konuşmuyor! Arda'nın oynadığı yeri boş bırakınca Galatasaray kaybetti diyecek kadar körler bu adamları övmeye çalışanlar.

Arda'yı övüp durmayı bırakın lan! Her maçta aynı şarkıyı mı söyleyeceksiniz? Bilica'yı unutmayın o da adamdı sahada, sürekli rakibi sakatlamaya çalışıyordu ama siz onu görmezden geliyorsunuz! Ayhan ile kavga ediyordur her zamanki gibi, bir de Arda'ya "kaptan" diyorsunuz. Midem bulandı bu yorumları okurken!

Arda'yı övmekten vazgeçin lan! Her maç aynı şarkıyı mı söylüyorsunuz? Bilica'yı unutmayın o da adamdı sahada, sürekli rakibi sakatlamaya çalışıyordu ama siz onu görmezden geliyorsunuz! Ayhan ile kavga ediyordur her zamanki gibi, bir de Arda'ya "kaptan" diyorsunuz. Midem bulandı bu yorumları okurken!

Be adam! Arda dün gece ne yaptıysa, onu yapan herkesin ömrü boyunca hatırlayacağı bir maç oynadı. Bekir'i bile ekarte etti o tempoyla! Bilica ise yine kendini bilmezdi, her zamanki gibi rakibi sakatlamaya çalışıyordu. Ayhan ile kavga etmeleri de cabası. Ama Arda... O bir savaşçıydı sahada!

Bu yorumda hem Arda'nın oyununu övüp hem de Bilica ve Ayhan'ı eleştirerek klasik bir futbol tartışmasına tanık oluyoruz. Yorumcu, Arda'nın performansını abartılı bir şekilde öven bir taraftar profili çiziyor. Ancak Bilica ve Ayhan hakkındaki sert eleştiriler, yorumun daha taraflı olduğunu gösteriyor. Yorumcunun "cekememezlik" ifadesiyle kendi tutkusunu ifade etmesi dikkat çekici.

Sonuç olarak, bu yorum Türk futbolunun heyecanını ve tartışmalarını yansıtan bir örnek.

Arda dün gece gerçekten uçuyordu! Bekir'i bile solladı. Bilica yine kendini bilmezdi. Ama Arda... o bir savaşçıydı! Galatasaray için oynadı sonuna kadar.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri