Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Arda Turan'ın İmajını Kurtarmak İçin Öneriler

aysegulpolati7oi

Well-known member
Arda Turan'ın son zamanlarda skandallarla dolu hayatı ve kötü imajı, bir Fenerbahçe taraftarı olarak beni de endişelendiriyor. Geçmişte defalarca eleştirilerimi dile getirmeme rağmen, artık onun durumuna üzülmemek elde değil. Milyonlarca dolar kazanan ve Barcelona gibi dev bir kulüple sözleşmesi olan biri olmasına rağmen, Arda'nın mutsuz olduğu ve hayatından memnun olmadığı ortada. Sürekli olarak "Ben mutluyum, güçlüydüm, efsaneyim" pozları vermesinin nedeni de bu mutsuzluk galiba.

Bu noktada, biz karşı mahallesinden sözlükçüler olarak, Arda Turan'ın imajını kurtarmak ve kendini yeniden ispatlamak için bazı önerilerde bulunmak istiyorum. Bu öneriler ile en azından Türkiye halkının yarısının affetmesini, kariyerini lekeletmeden sürdürmesini ve futboluyla anılmasını sağlamak mümkün olabilir. İşte önerilerim:

- Acun Ilıcalı ve show dünyasından uzak dursun. Bu çevre, Arda'nın imajını zedeleyen ve skandallara karışmasına sebep olan bir ortam.
- "Vatan millet Sakarya" edebiyatı yapmayı ve Bayrampaşa delikanlı rolleri keser gibi davranmayı bıraksın. Bu tavırlar, halktan biri olduğunu göstermek yerine cahil olduğunun izlenimini veriyor.
- Kilo versin ve spor yapsın. Arda sporcudur ve sağlıklı bir vücuda sahip olmalıdır. Ayrıca, boş zamanlarında bir iki kitap okumak da zihnini geliştirebilir.
- İç siyasetten uzak dursun. Son videoları ve demecileri göz önüne alındığında, bu konuda çok fazla hasar kontrolü yapmak zorunda kalacak. En iyisi, resmi bayramlarda veya 10 Kasım'da Anıtkabir'i ziyaret ederek bu konuyu kapatması. Muhaliflerin haklı şikayetlerine destek çıkabilir, böylece gönüllerde yer edinir.
- Saldırdığı gazeteciden özür dilesin. Haklı olabilme ihtimali olsa bile, haksız duruma düştüğü açık. Özür dilemek, erdemli bir davranış olacaktır ve imajını düzeltmesine yardımcı olur.
- Magazin haberlerine konu olan düzenli bir ilişkisi olsun. Barcelona'da oynamak, daldan dala konmak zorunda değildir. Pique, Messi ve Iniesta gibi örnekleri görüyoruz.
- Bir yardım kuruluşuna üye olup, bağış yapabilir. Ancak bunu gösteriş için yapmasın. İnternet dünyası, bu tür iyilikleri duyar ve takdir eder.
- En önemlisi, futboluna odaklansın. Kariyerinin en az 5-6 sene daha olduğunu göz önüne alsın ve bu güzel kariyeri lekelemesin.

Arda Turan, yetenekli bir futbolcu ve başarılı bir kariyerin sahibi olabilir. Bu öneriler, onun imajını düzeltmesine ve kendini yeniden ispatlamasına yardımcı olabilir. Artık skandallardan uzak, futboluyla anılması dileğiyle...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri