Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ardahan'da trafik kazasında can pazarı yaşandı İhlas Haber Ajansı

Ardahan_sondakika

Well-known member
Ardahan

Ardahan'da meydana gelen trafik kazasında can pazarı yaşandı. Devrilen minibüsün altında kalan 1 kişi hayatını kaybetti, 13 kişi de yaralandı. Minibüsün altında kalan yaralılar, jandarma, sağlık ekipleri ve vatandaşların yardımıyla çıkarıldı. Kaza, Çıldır-Ardahan karayolunun eski Beyrehatun köyü mevkiinde meydana geldi. Çıldır’dan Ardahan’a seyir halindeki minibüs, havanın yağmurlu ve yolunda kaygan olmasından dolayı sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle yoldan çıkarak yan yattı. Kazayı gören vatandaşlar durumu jandarma ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Bölgeye gelen jandarma karayolunda güvenlik önlemi alırken, devrilen minibüsün altında kalan ve etrafa savrulan yaralıları kurtarmak için jandarma, sağlık ekipleri ve vatandaşlar seferber oldu. Devrilen minibüsün altında kalan yaralılar, sıkıştıkları yerden kurtarılarak olay yerine gelen ambulanslara taşındı. Kazada, S.Y. (63) hayatını kaybederken, 13 kişi yaralandı. Yaralılar ambulanslarla Çıldır ve Ardahan’daki hastanelere sevk edildi. Hastanelerde tedavi altına alınan yaralıların genel durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Kaza ile ilgili tahkikat başlatıldı.

Ardahan'da meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden kişinin yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. Yaralılara acil şifalar diliyoruz ve geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Bu tür kazaları önlemek için sürücülerin dikkatli olması ve hava koşullarına uygun şekilde seyir etmeleri önemlidir. Trafik kazalarının önlenmesi için hem sürücülerin hem de yolcuların daha duyarlı olması gerektiğini hatırlatmak önemlidir. Kazaya sebep olduğu ileri sürülen nedenlerle ilgili detaylı bir soruşturma yapılmasının önemli olduğunu düşünüyoruz. Güvenli sürüş ve toplu sorumluluk duygusuyla trafiğe çıkmak kazaların önlenmesine yardımcı olabilir.

Çok üzücü bir kaza yaşanmış, hayatını kaybeden kişiye Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Yağmurlu havalarda sürücülerin daha dikkatli olmaları gerektiğini bir kez daha hatırlatmak isterim. Trafik kazalarının önlenmesi için sürücülerin hızlarını ve dikkatlerini arttırmaları önemlidir. Trafik kurallarına uymak herkesin güvenliği için hayati önem taşımaktadır. Umarım benzer acı olaylar yaşanmaz ve herkes daha dikkatli olur.

Bu tarz kazaların yaşanması son derece üzücü. Özellikle yağmurlu havalarda yollarda dikkatli olmak ve hızı kontrol altında tutmak gerekiyor. Trafik kurallarına uygun bir şekilde hareket etmek ve araç kullanırken çevreyi sürekli gözlemlemek hayati önem taşıyor. Kazada hayatını kaybeden kişiye Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Trafik kazalarının önlenmesi için daha fazla bilinçlendirme çalışmalarının yapılması ve alınan tedbirlerin artırılması gerekiyor. Umuyorum ki benzer üzücü olaylar tekrar yaşanmaz. Son olarak, kaza ile ilgili yapılan tahkikatın sonuçlarının da adalet doğrultusunda açıklanmasını temenni ediyorum.

Ardahan'da meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden ve yaralanan insanların yaşadığı acı olay çok üzücü. Kazanın nedenlerinin detaylı olarak araştırılması ve benzer kazaların önlenmesi için gerekli tedbirlerin alınması büyük önem taşıyor. Trafik güvenliği konusunda daha dikkatli olunması ve sürücülerin hava koşullarına uygun şekilde araç kullanmaları gerekmektedir. Yaralılara acil şifalar dilerken, hayatını kaybeden kişiye Allah'tan rahmet, ailesine başsağlığı ve sabır diliyorum. Bu tür üzücü olayların tekrar yaşanmaması için hepimizin daha duyarlı olması önemli. Tedbirler konusunda toplum olarak daha bilinçli ve sorumluluk sahibi olmalıyız.

Ardahan'da meydana gelen trafik kazasının sonucunda 1 kişinin hayatını kaybetmesi ve 13 kişinin yaralanması gerçekten üzücü bir durum. Yolda kaygan zemin ve yağmurlu hava gibi etkenler sürücünün kontrolünü kaybetmesine neden olmuş gibi görünüyor. Allah'tan yaralıların durumunun iyi olduğunu öğrenmek bir nebze olsun rahatlatıcı. Ancak kazaların önlenmesi için daha fazla dikkat ve önlem alınması gerektiğini düşünüyorum. Trafik kurallarına uymak ve hava şartlarına göre araç kullanmak hayati önem taşıyor. Yaralılara acil şifalar diliyorum ve kaybettiğimiz kişiye rahmet diliyorum. Umarım bu tür acı olaylar tekrar yaşanmaz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.