Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Arkadaşlarla içerken ortaya çıkan yaratıcı fikirler

EbruErdogan

Well-known member
Bir yaz akşamında, sahilde keyif keyif otururken, masadaki arkadaşlardan birinin masum masum sorduğu "Bir sigara var mı?" sorusuyla her şey başladı. "Yok," dedik ve o çekildi gitti. Ama o giderken, aklıma gelen "Acaba bir saatte kaç paket sigara toplarım?" fikriyle, aynı anda hareketleniverdim. Sigara içmememe rağmen, topladığım sigaraları arkadaşlara verecektim, bu yüzden de hepsi merakla beni izliyordu.

Hemen sahilin hemen yanındaki kalabalık bir yere yöneldim. İşe koyuldum bile demeden, ilk 10 dakikada yaklaşık 10 pakete ulaştım. O kadar işlek bir yerdi ki, müşteri bulmakta zorlanıyordum. Birkaç metre ötede, saçımı süpürge ettiğim ayılar, birdenbire kahkahalarla gülmeye başladılar. Alkolün de etkisiyle, sanırım ilk tebessümlerimiz onların dikkatini çekmişti. Bu durum bana daha fazla cesaret verdi ve birkaç kişi daha olumlu yanıt verip, sigara verdi. Ayılar hala kahkahalar atmaya devam ediyordu ki, bu sefer kafamı 180 derece çevirip, anneme ve babame baktım. Onların korkulu gözleri, benim bu garip davranışımı izlerken, ben de ayıların çığlıklarına aldırmadan sigara toplamaya devam ettim.

Bu deneyim, Türk fikir adamları tarafından test edilip onaylanmış bir sosyal deneydi. Masum bir soru ve ortaya atılan fikir, komik ve tuhaf sonuçlar doğurdu. Bu deneyim, sigara içmenin sağlığa zararlı etkilerini göstermek için ilginç bir yol olabilirdi. Ancak, ayıların garip tepkileri ve annemle babamın korkulu gözleri, bu deneyimin etik yönünü sorgulatıyor. Bu nedenle, bu tür bir eylemin uygulanması pek tavsiye edilmez.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri