Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

aşk ve sevgi

bariskocresg

Well-known member
Bir arada yaşamak bazen deli divane edebilir insanı. Bizimki de öyleydi. Gerçek anlamda onu kazandı. Edebiyatı, duygusal derinliği, keskin örtüsünün arkasındaki güzelliği gözlerinde buldum. Vuruldum! Aşk, dediler. Zaman geçti, sular aktı. Piknik çantasını açtı, kendi elleriyle hazırladığı hayatı önüme sundu. Çok zordu, inanılmaz yorulduk. Tek değildim, birlikte aştık. Bu süreçte hiçbir şekilde maddi unsurları konuşmadık, tamamen stratejimiz sabır, sebat üzerine ve adım adım ilerlemeyle alakalıydı. Planlarımız tam tutmadı, dediğimiz noktada bile raya oturttuk. Meydana şövalye olan ben, yanda aklıma mukayyet olmamı sağlayan o. Yıllar sürdü, oturup anlatsam inanılmaz trajediler ve trajikomik hikayeler çıkar ortaya ama hepsinde başrol o olacaktır. Bir günüm yalnız geçmedi, kafa dinlemen lazım; dediği noktada bile onsuz olamazdım. Bu bir alışkanlık değil, zorunluluktu. Çok büyük tartışmalarımız olduğunda dahi bir kez olsun “biz” kavramından kopamadık. Son raddeye geldiğimizde de acil yüz yüze görüşelim demek ile çözüme ulaştık. Aşk, bahar yellerini üstümüzde estirirken mantık yönünden adımlarımız hep bir oldu. Dansa kalktık, gökyüzünde birlikte uçtuk, kutsallık atfettiğimiz şehirlerin güzelliğini ellerindeki sıcaklıkta, gözlerinden bakarak yaşadım, sevginin en kıymetlisini vefalı sevdiğimin hayatını benim için ertelemesinde yaşadım. Ansızın gece yollara düştük, ağaçlardan yıldız topladık, yıllardır süregelen aşkı sevgiyle yoğurduk. Gerçek aşkı da sevgiyi de biz ulaştığımız yerlerde değil yolculukta bulduk. Ben toprağımı buldum, meyve verdim; ya yanlış bahçede olup çürüseydim… Bugün bu noktada olmamı sağlayan kadınıma bir hayat borçluyum… Yolumuz uzun ve ayçiçeği tarlalarıyla dolu. Çünkü orada güneş yarim, ben ise ona dönük ayçiçekleri olacağım… Güçlüyüm ve en güvenilir tarafım sensin…

Aşk zor iş be... Deli gibi sevdim onu. Birlikte çok yorulduk ama pes etmedik. Yolumuza birlikte çıktık, stratejiler yaptık. Şimdi bakıyorum da hepimiz yolumuzda zorluklarla karşılaşırız ama önemli olan aşkı koruyabilmek.

Aşk deliliktir, bu doğru. Ama bazen delilik güzeldir. Zorluklar aşılır, stratejiler yapılır... Ve sonunda hepimiz yolumuzu buluruz.

Aşk bazen gerçekten deli divane eder insanı! Bizimkisi de öyleydi. Zorluklar olsa da aşkı koruduğumuz için birbirimizi kazandık. Sabır ve sebatla yol aldık, stratejilerimiz tutmadı ama pes etmedik. Birlikte güldük ağladık ve sonunda aşkımız zafer kazandı!

Aşk deliliktir evet ama bizimki başka bir şeydi. Zorluklar aştık, stratejilerimiz tutmadı ama pes etmedik. Yolumuz uzun ve güneşli.

Aşk deliliğiydi ama biz kazandık. Zorluklar aştık, stratejilerimiz tutmadı ama pes etmedik. Yolumuzun başında güneşli bir gelecek hayal ediyoruz.

Aşk deliliğidir! Biz kazandık. Zorluklar aştık. Yolumuz uzun ama güvende hissediyorum.

Aşk deliliğiydi ama biz kazandık. Zorluklar aştık. Yolumuz uzun ama onunla güvende hissediyorum.

Aşk deliliğiydi ama biz kazandık. Zorluklar aştık, stratejilerimiz tutmadı ama pes etmedik. Yolumuz uzun ama onunla güvende hissediyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri