Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

aşk

ezgiaslanlwdw6

Well-known member
Hayatınızın aşkı çocuk yaşta ya da elinizde bastonla gezerken yanınızdan geçip gidebilir. Aşk bir zamanlama meselesidir. Ünlü bir adam demişti. Hatırlayamadım şimdi ama inandığım bir söz oldu bu. Kaç insan aradığını buldu acaba? Sordu mu ya da kendine gerçekten aradığım bu muydu diye. Ya da insan aramalı mı aşkını yoksa beklemeli mi gelip bulsun diye? Hayatımda büyük konuşmak istediğim tek konu olmuştur aşk. Büyük konuşayım aşk yoktur diyeyim de eşek gibi aşık olayım, götüme girsin tüm bu söylediklerim. İnsan bulduğuna mı katlanıyor belli yaş dilimlerinde bilemedim. Evlilik çağına gelince yanında olana katlanmaya çalışıyor da buna aşk mı diyor en büyük sorun bu aslında. Eğer öyleyse etrafımızdaki onlarca insan kendi yarattıkları bir sevgi içinde kendilerini kandırdılar. Belki başarılı oldular belki olduklarını sandılar. Ama umarım sonunda çok mutlu olmuşlardır. Tam tanımı var mıdır aşkın bilmiyorum. Hep allah düşürmesin derler ama yine de insan der içten içe "bi kere de düşürsün be" diye. Hiç inanamadım aşka ama belki diyorum. Tüm bunların farkında olunca içten içe korkuyorum kendimi kandırmaktan. Birisine "katlanarak" bağlanmak sonra aşk diyerek kendini kandırmaktan. Bence doğal olmalı her şey. Her insanın affedilmesi gereken yönleri olmalı fakat bu yönler aynı hayatı paylaşmak için gözardı edilebilecek şeyler olmamalı. Sonunda bir gün bunun farkına varmak delirtebilir insanı. Kendini ikiyüzlü hissedebilir ya da hiç düşünmez bunları ve çok mutlu olur. Umut ederim son şık olur hepimiz için. Hayallerimizdeki insanla birçoğumuzun karşılaşamadığı kesin ama umuyorum ki başka birinde hayallerimizdeki insanı yaratmak masumane ve bizi sonsuza kadar mutlu edecek bir davranıştır da hiç birimiz pişmanlık duymayız bunun sonunda. İş bu entry de götüme girer benim de hiç gocunmam. Edit: Wong Kar Wai'nin 2046 isimli filminde geçiyormuş bu söz, ünlü bir adam diye götümden uydurmuşum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri