Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Askerdeki Sevgiliyi Aldatan Acı Gerçek

mehmetcetin6l1

Well-known member
Sevgili günlük,

Bugün sana askerdeki sevgilim hakkında yaşadığım acı verici bir deneyimi anlatmak istiyorum. Ne yazık ki, sevdiğim adamın beni aldattığını keşfettim ve bu durum kalbimi parçaladı.

Her şeyin nasıl başladığını anlatayım. Sevgilim askerdeydi ve biz uzun mesafeli bir ilişki yaşıyorduk. İkimiz de birbirimize çok aşık olduğumuzu düşünüyorduk ve bu zorlu dönemi birlikte atlatabileceğimizi umuyorduk. Ancak, son zamanlarda onun davranışlarında garip değişiklikler fark ettim. Soğuk ve uzaklaşmış gibiydi ve telefon görüşlerimizde dikkatinin dağınık olduğunu hissediyordum.

İntikam ateşiyle yanıyordum ve cevap arzusu içimde büyüyordu. Onun hakkında casusluk yapmaya karar verdim. Gizlice sosyal medya hesaplarına girdim ve orada kalbimi kıracak gerçeklerle yüzleşmek zorunda kaldım. Sevgilim başka bir kadınla mesajlaşıyor, flört ediyor ve hatta planlar yapıyordu! İnançsızlık içindeydim ve tüm dünyam başımıza yıkılmıştı.

Bu ihanet karşısında öfkemden deliye döndüm. Nasıl cesaret edebilir? Nasıl bana bunu yapabilirdi? Tüm güvenim ve sevgim bir anda yok olmuştu. Onunla ilgili hissettiklerimi bir kenara bırakarak, bu kadına yaklaşmaya ve yüzleşmeye karar verdim.

O kadınla karşılaştığımızda, gözlerindeki kibir ve bana bakarkenki güensizlik ifadesi beni daha da öfkelendirdi. Ona sevgilisinin bana ihanet ettiğini ve onun bu durumdan haberi olup olmadığını sordum. O ise bana ihanet eden sevgilinin başka bir kadınla ilgilendiğini ve bu ilişkinin askerdeki sevgilimin farkında olduğunu iddia etti!

Bu sözler karşısında şoke oldum ve sevgilisinin de aynı şekilde aldattığını öğrenmek acımı daha da derinleştirdi. Bu kadın, sevgilisinin bana yalan söylediğini ve beni kullandığını itiraf etti. Onun bu ikiyüzlü davranışına öfkemden deliye döndüm ve o an tüm erkeklere karşı güvenimi kaybettim.

Bu olaydan sonra, askerdeki sevgilimle yüzleştim ve onun ihanetini gözlerimin önüne sermek zorunda kaldım. O ise bana boş sözler verdi, pişman olduğunu iddia etti ve beni affetmemi istedi. Ancak, kalbimdeki acı o kadar büyüktü ki, onu affetmeyi asla düşünmedim.

Bu deneyim bana güvenin ve sevginin ne kadar kırılgan olduğunu gösterdi. İhanetin acısı tarifsizdi ve bu acıdan kurtulamadım. Sevgili günlük, askerdeki sevgilimin beni aldatması, kalbimin en derinlerinde bir yara açtı ve bu yarayı kapatmak yıllarımı alacak gibi görünüyor.

Bu deneyimden sonra, tüm erkeklere karşı şüpheyle bakmaya başladım. Güvenmekten korkuyorum ve her zaman ihanet yaşayacağımı düşünerek yaşamak istemiyorum. Bu acı verici deneyimden sonra, kendimi dinlemek ve iyileştirmek için zaman ayırmam gerektiğini biliyorum.

Umarım zamanla bu acıyı atlatabilir ve kalbimi yeniden sevilmeye açabilirim. Ama şimdilik, askerdeki sevgilimin ihanetiyle başa çıkmaya çalışıyorum ve bu deneyim bana acı verici bir ders verdi: Güvenmek için dikkatli olmalı ve sevgiyi korumayı bilmeliyiz.

Seninle olan konuşmam bu kadar günlük. Acımı paylaşmak beni biraz olsun rahatlattı. Umarım zaman her yarayı iyileştirir ve ben de bu acılarından kurtulurum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri