Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

askerdeyken sevgiliyi arkadaşa emanet etmek

aliyalcinez2

Well-known member
2000'lerin başı. Askere gideceğim. Benden bi sik olmaz bari askere gidip aradan bu olayı çıkarayım da işe girip evlenirim belki diyorum. Mahalledeki platonik aşkım Esra'yla. Mahallede beraber takıldığımız arkadaş grubumuz var işte. Herkes biliyor benim ondan hoşlandığımı. Orhan diye bi kankam var, her sırrımı paylaştığım. Gitmeden o feodal kafayla diyorum ki Orhan'a yengenle ilgili bi gelişme olursa benimle paylaşırsın. Hele hele ergen feodal kafaya bak. Kızla sevgili bile değilim ama herkese bu kız benim sevgilim aman yan bakmayın ayarı veriyorum cücük beynimle. Askere gittim. Şimdiki gibi telefon olayı da yok. Ayda bir ankesörlüden arkadaşları falan arıyorsun işte. Orhan'a diyorum yengen nasıl? Ne yengesi aq kızla arkadaşlığım bile yok, yavşak arkadaşlarım yanaşmasın diye kendi kendime strateji geliştiriyorum güya. Orhan da bana bi sıkıntı yok falan diyor. Ulan askerden bi döndüm, Orhan kadar samimi olmasam da bi arkadaşım bana aynen şunları söyledi: Biko burda senin manitaya 31 çekmeyen kalmadı, hatta Orhan bile arkadaşlık teklif etti. Mına koyim ellerinden gelse neler yapar belki ibneler? Sonra tabi hemen iş bulamadığım için evlendi o ara Esra. Aradan yıllar geçti ve öğrendiğim şey şu; bırak sevgiliyi arkadaşa emanet etmeyi, babana bile emanet edemezsin. Insanoğlu çiğ süt emmiştir arkadaşlar, gerisi tefarruattır.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri