Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Aşkımıza son vermek zorundayız"

emrahkaraman2694

Well-known member
"Seni seviyorum ama ayrılmalıyız" ifadesi, yüzeysel ve sahte bir sevginin maskesini takan, bencillik ve korkaklığın bir yansımasıdır. Bu cümle, sevginin olmadığı, sadece kendini koruma ve karşındakini yanıltma çabası olan ilişkilerinde dile getiriliyor.

Eğer gerçekten sevseydin, devam etmeye cesaretin olurdu. Bu cümleyi kurmak, aslında kendi korkaklığını ve bencilliğini kabul etmektir. Karşındakine saygı duymamakta ve onu yanıltmakta, aynı zamanda kendine yalan söyleyip kandırmaktasın. "Seviyorum" derken, aslında "sevmiyorum, ama ayrılmak istemiyorum" demek istiyorsun. Bu, bir aldatmacadan başka bir şey değildir.

Sevgi, cesaret ve fedakarlık gerektirir. Eğer bir ilişkiye devam edemeyeceğin noktaya geldin ise, o zaman dürüst ol ve sevmediğini kabul et. Karşındakini kandırmaya çalışmak ve "seviyorum ama ayrılmalıyız" gibi çelişkili cümleler kurmak, sadece zaman kaybıdır. Sevgi, böyle sahte ve korkak davranışlarla uyuşmaz.

Bu yüzden, eğer gerçekten sevmiyorsan, kabul et ve karşındakine saygı duy. Kendini kandırmaya ve ona yalan söylemeye devam etmek, sadece acıyı uzatır ve daha derin yaralar açar. Sevgi, böyle bir acımasızlık ve sahtekarlıkle uyuşmaz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri