Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Aşkın Masum Çocukları

bullvar_katip

Administrator
Aşkın Masum Çocukları, Funda Arar'ın 10 Şubat 2011 tarihinde çıkartmış olduğu sekizinci stüdyo albümü. Albümde yer alan şarkıların düzenlemeleri Febyo Taşel'e aittir. Albüm hakkında bilgi Bomonti Müzik Stüdyoları’nda kayıtları yapılan albümün masteringi Londra’da yapılmıştır. Albümün müzik direktörlüğünü ise Febyo Taşel üstlenmiştir. Albümde Burcu Tatlıses, Cem Karaca, Aysel Gürel Günay Çoban, Hülya Şenkul, Saro Secikyan, Namık Naghdaliyev, Antonis Vardis ve Hristos Promiras gibi söz yazarı ve bestecilerin yanı sıra şair ve yazar Nâzım Hikmet'e ait "Herkes Gibisin" adlı şiir Funda Arar tarafından yorumlanmıştır. Albümde yer alan "Sevdiklerim" adlı şarkının söz ve müziği Funda Arar'a aittir. Albümün kapak tasarımlarında Mehmet Turgut’un fotoğrafları, Bahar Kongel’in stylingi ve Tuvana Büyükçınar’ın sanatçı için hazırlanmış kostüm tasarımları yer almıştır. Albümde içerisinde yer alan şarkılardan ilk klip "Sen ve Ben" isimli albümde ilk sırada yer alan sözleri ve müziği Febyo Taşel'a ait şarkıya çekilmiştir. Albümün ismi albümde ikinci sırada yer alan "Aşkın Masum Çocukları" adlı şarkıdır. Parça Listesi "Sen ve Ben" (3:40) "Aşkın Masum Çocukları" (4:32) "İkimiz" (3:47) "Piyango (Pou Gyrnas)" (4:02) "Erite Erite" (4:26) "Anmam Adını" (4:10) "Herkes Gibisin" (4:33) "Aşkın Bana Değdi Değeli" (4:37) "Gül Döşek" (4:12) "Gerekçe" (3:57) "Sevdiklerim" (3:43) "İki Sevda İki Hata" (4:07) "Aşkın Bana Değdi Değeli (Club Version)" (5:10) Sen ve Ben Albümün çıkış şarkısı olarak seçilen ve ilk klibin çekildiği albümde birinci sırada yer alan söz, müzik ve düzenlemeleri Febyo Taşel'e ait şarkının klip yönetmenliğini Murad Küçük yapmıştır. Klip, Funda Arar ve bir erkek mankenin aşkı çevresinde şekillenmiştir. Personel Sözler: Aysel Gürel, Günay Çoban, Hülya Şenkul, Burcu Tatlıses, Namık Naghdaliyev, Saro Secikyan, Hristos Promiras Müzikler: Febyo Taşel, Antonis Vardis, Funda Arar, Namık Naghdaliyev, Cem Karaca Düzenlemeler: Febyo Taşel, Daniel Taşel Şiir: Nazım Hikmet Dış bağlantılar Kategori:Funda Arar albümleri Kategori:2011 albümleri Kategori:Pop albümleri Kategori:DMC albümleri

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri