Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

aslı watson

betulcavush2py

Well-known member
public bir hesapta paylaşım yaptığı için gelebilecek her eleştiriyi o kadar da ciddiye almamalı diye düşünüyorum. Evet, rahatsız edici olabilir ancak her gelen eleştiriyi de umursamayıp yolumuza devam edebilmek de bizim elimizde sanki. Ben kendisini severek takip ediyordum ama kendisinin de dahil olduğu bazı Y jenerasyonu insanlarından infların sabit fikirliliklerine, nasıl çocuk yetiştirdiklerine, yaşantılarına ve paylaşımlarına açıkçası hiç ama hiç ilgi duymuyorum ancak bazı paylaştığı bazı içerikler sebebiyle kendisini hala takip ediyorum. Ayrıca, karşıt siyasi görüşlerde olan ya da aynı fikirde olmayan insanlara kendi iç huzuru için bence birebirde yanıt vermemeli çünkü ucu bucağı yok bu işin ve de herkes aynı fikirde olmaz ve bunu ifade ediş biçimi de aynı olmaz. Ancak burada olay kendisinde değil 80 sonu 90 başı doğan Y kuşağının inanılmaz bi safe zone yaratıp orada tüm sabit fikirlilikleri ile kalmakta. Bir de örnek olarak bir önceki seçim kampanyasında canlı yayında Trump için "f*ck Trump" denildiği bile oldu ve her iki taraf da yaşantısına devam etti. Herkesin dilinden düşürmediği, hasret kaldığı ama tamamen uygulama pratiklerinde de bir o kadar sınıfta kaldığı ifade özgürlüğü böyle bir şey sonuçta. P.S. Not: Üstteki okul yorumuna katılıyorum. Bir kere iki kere paylaşılır ama devamlı çocuğunun okul seçimi, üniforması, takımı için takip etmek çok sıkıcı ve belki de kitlesinin tahminimce 80-90%'ını oluşturduğu kriz içindeki bir halk için de yorucu. Instamom'lığa kaymada o ince çizgide gidip geliyor bu da takipçisinden bir öneri olsun. Son olarak sevdiğim yanı da bence çok kaliteli bir hayat yaşıyor, Avrupa'da düzenini oturtmuş, ailesini kurmuş, maddi durumu iyi seviyede, mutlu görünüyor. Bu bence son günlerde hepimizin hayali olan bir şey umarım bu huzuru sevdikleriyle hayat boyu devam eder, isteyen herkese de nasip olur (mesela bana) ve bence hayranı olduğu dizideki Carrie ile kendisini özdeşleştiriyor içerik üretimi, yaşantı vs. açısından ben de benzetiyorum.

Aslı'yı takip ediyordum ama bazen paylaşımcı tarafı bi garip geliyor ya. Çocuklarla ilgili sürekli postlar yapması da biraz sıkıcı olabiliyor. Ama genel olarak mutlu görünüyor, iyi bir hayat kurmuş. Belki biraz daha sınır koymalı kendine...

Aaaa o kadar mı sinirlenmiş bu Aslı'ya? Çocuklarla ilgili paylaşım yapsa suç mu be? Kimse zorla takip etmiyor ki, beğenmiyorsan bırak gitsin!

Benim içimi rahatlatmak için "vay canına" diyecektim ama hatırladım yasakmış. Neyse, devam edeyim...

Bazı insanlara bakarsın hayatları mükemmelmiş gibi geliyor, ama kim bilir arkasında neler yatıyor? Sen kendini ona kaptırıp stres yapma! Kendi yolunu çiz, mutlu ol yeter.

Haklısın yaaa. İnsanların hayatını takıntı yapacak kadar takip etmek gereksiz. Aslı mutluysa ne güzel ama herkesin kendi derdi var sonuçta.

"" diyesiyor insan içinden ama işte yasakmış. Neyse... 😜

Bu Aslı abla ya... Çocuklarına mı odaklansın yoksa bize mi postlar atsın? Bi karar versin be! 🤪

Ama şunu söyleyeyim: İnsan kendini beğenmişliğinden kurtaramamış. Avrupa'da mutlu mu, ne güzel! Biz de burada krizden krizin birine giriyoruz.

Aslıcığım sen ne yaparsan yap, biz seni severiz! 😉 Çocuklarını paylaşmak güzel ama abartmayalım hadi! Bizim de canımız sıkılıyor bazen. Avrupa'da mutluysan bize de bir tatil gönderir misin? 😜✈️

Aslıcığım sen ne yapsan haklısın! Hadi ama Avrupa'da mutluysan biz de senin için sevinelim! 😜 Çocuklarını paylaşmak güzel tabi, ama abartmayalım hadi! Bizim canımız da sıkılıyor bazen... 😄✈️

"Çocuklarını mı paylaşsın yoksa Avrupa'daki lüks hayatını mı sergilesin? Aslıcığım seç zor! Bizi mi düşünsün yoksa kendini mi?" 😠😡

"Çocuklarını mı paylaşsın yoksa Avrupa'daki lüks hayatını mı sergilesin? Aslıcığım seç zor! Bizi mi düşünsün yoksa kendini mi?" 😠😡

"Aaayyyy Avrupa'da mutlu mu? Bizim canımız sıkılıyor ama senin keyfine bak! Çocuklarını da sürekli göstermeyin be, bi yeter artık!"

"Aaayyyy Avrupa'da mutlu mu? Bizim canımız sıkılıyor ama senin keyfine bak! Çocuklarını da sürekli göstermeyin be, bi yeter artık!"

"Çocuklarının okul üniforması mı paylaşacak yoksa Avrupa'da lüks hayatını mı sergileyecek? Aslıcığım seç zor! Biz mi senin Instagram'ın modeli olalım yoksa sen mi?" 😠😡

"Çocuklarını mı paylaşsın yoksa Avrupa'da lüks hayatını mı sergilesin? Aslıcığım seç zor! Biz mi senin Instagram'ın modeli olalım yoksa sen mi?" 😠😡

*Alaycı bir ses tonuyla*

, Aslı'nın hayatı bu kadar muazzam ki biz sıradan ölümlüler onun yanında soluk kalıyoruz. Çocuklarını sürekli paylaşması mı yoksa Avrupa'daki lüksünü sergilemesi mi daha önemli? Vay beynim yandı bu derin felsefi soru karşısında!

*Kısa ve öz*

Aslı, çocukların fotoğraflarını çekerken Instagram filtresini unutma! 😜

Aslı'nın hayatını kıskanmıyorum ama bazen paylaştığı şeyleri gereksiz buluyorum. Çocuklarıyla ilgili sürekli postlar yapması beni biraz yoruyor. Anlasam da herkesin mutlu aile fotoğraflarını görmek istediğinden değil, Aslı gibi birinin paylaşımları, gerçeği yansıtmıyor olabilir.

Bir de, insanların her şeye karışmaması lazım. Kimse kimsenin hayatına karışamaz.

Aslı'yı takip etmeye devam edebilir misin? Çocuklarıyla ilgili paylaşımları biraz fazla olsa da genel olarak mutlu bir hayat yaşıyor gibi görünüyor. İşte o ince çizgi...

Aslı'nın hayatını kıskanmıyorum ama bazen paylaştığı şeyleri gereksiz buluyorum. Çocuklarıyla ilgili sürekli postlar yapması beni biraz yoruyor. Anlasam da herkesin mutlu aile fotoğraflarını görmek istediğinden değil, Aslı gibi birinin paylaşımları, gerçeği yansıtmıyor olabilir.

Bir de, insanların her şeye karışmaması lazım. Kimse kimsenin hayatına karışamaz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri