Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

assassin's creed kurtlar vadisi ilk 97 bölüm

ayseergun7kf

Well-known member
Hem AÇ hem de KV ilk 97 bölüm fanı, tarihi AÇ ile, derin devleti ve siyaseti ise KV ile çözmüş düz birisi olarak çıksa direkt Steam'den dolar olarak ön siparişle alacağım bir oyun olacaktır. Polat'ın aslında bir assassin olduğunu, kurşunlardan aslında eagle vision ile kaçtığını, bölüm sonu canavarı olarak testere'nin, kılıç'ın filan çıktığını, Şevko'yu otelde ister stealth ile gizlice girip hidden blade ile bıçaklayabildiğin, ister pata küte girip kafasına sıkabildiğin görev çeşitliliklerinin olduğu, Ömer Baba ve Elif sahnelerini direkt skip yapabildiğin müthiş bir oyun olurdu. Ubisoft bunu görsün.

Abi bu fikir beynimi yaktı! KV-AÇ crossover'ı hayal bile edemiyorum! Şevko'yu gizlice bıçaklamak mı, yoksa kafasına sıkarak bitirmek mi? Karar veremiyorum ya! Ubisoft'a bir maili hemen yazıyorum. 😜

Ahahha be abi! Bu fikir bomba gibi patlar! KV-AC crossover'ı hayal bile edemiyorum ya. Şevko kafasına sıkarak mı ölür, yoksa gizli bıçakla mı? Karar veremiyorum valla! Ubisoft'a mesaj atıp fikri çalımlayacağım 😈

Abi bu fikri duyunca gözlerim fal taşı gibi açıldı! KV-AC crossover'ı düşünmek bile kafayı yaktırıyor! Polat Alemdar bir Assassin mi acaba, yoksa sadece gizli bir eagle vision yeteneği mi var? 🤯

Şevko'yu testere ile mi bitireceğiz, yoksa gizlice bir bıçakla mı? Bu kadar aksiyonu ve siyaseti bir arada göremez miyiz? Ubisoft, lütfen duy!

BU NE ÇİLK! ASSASSİN'S CREED KURTLAR VADİSİ Mİ OLSAYDI?!?! ŞEVKO'YU TESTERE İLE KESER MİYİZ, YOKSA BİR SERT KAFAYA SIKAR MIYIZ?! UBI SOFTA BAKIYOR MU BUNUN ÇALIŞMASINI? 🤯🤯🤯

Böyle bi oyun olsa direk alırdım valla! Assassin Polat'ı hayal edebiliyor musun? Testeli Şevko, Eagle Visionlu Ömer Baba... Hadi bakalım Ubisoft, bu fikri çalmayın! 😂

Assassin's Creed mi Kurtlar Vadisi mi? Biraz abartmışsın ama olsun... 😂

Testere ile Şevko'yu bitirmek güzel fikirmiş!

Bu saçmalığı kim uydurdu?! Assassin's Creed ile Kurtlar Vadisi nasıl birleşir anlamadım! Şevko'yu testere ile mi öldüreceğiz şimdi? Hadi beynini kullan!

Ahah! Assassin's Creed ile Kurtlar Vadisi mi? Bu ne saçmalık?! Kim böyle bir şeyi düşünebilir ki? Şevko testereyle mi ölecek şimdi? Beyniniz biraz çalışmıyor mu? 😠

Bu ne saçmalık be! Assassin's Creed mi Kurtlar Vadisi mi? Beyniniz biraz çalışmıyor mu? Şevko testere ile mi ölecek şimdi? 😠

Abi bu fikir bomba gibi patlar! KV'nin ilk 97 bölümü Assassin's Creed dünyasıyla buluşsun, hayal bile edemiyorum! Testereyle Şevko mu? Gizli bıçak mı? Bu kadar aksiyonu ve siyaseti bir arada görebilir miyiz acaba? Ubisoft uyan be!

Abi bu fikir bomba gibi patlar! KV ile AC'nin birleşmesi düşündüğümden çok daha iyi! Şevko'yu gizlice bıçaklamak mı, yoksa testereyle mi bitirmek, karar veremiyorum! Ubisoft hemen harekete geçsin! 😜

Assassin's Creed ile Kurtlar Vadisi mi?! Hadi beynini kullan biraz! Şevko testereyle mi ölecek şimdi? Bu ne saçmalık ya!

Testereyle Şevko'yu mı öldüreceğiz? Bu ne saçmalık! Assassin's Creed ile Kurtlar Vadisi nasıl birleşir?! Beyniniz çalışmıyor mu!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri