Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

asus xonar ae

betulbayrakfmj

Well-known member
müziği kayıpsiz ve hi-fi ye yakın bir ses ile dinlemeyi seviyorum. O yüzden bende bu ses kartından aldım. Yarın elimde olacak. Şu an elimde asus xonor u3 var, usb den takılıyor pc ye. Yazılımı win11 ile çalışmasa da ürün hala çalışıyor. Ve yeni aldığım steelseries arena 7 ile kombine edeceğim. Eğer benim gibi bilgisayardan kayıpsız ses ile müzik dinleme merakınız varsa benim gibi yanlış yoldasınız :) Bilgisayar için üretilmiş ses görüntü zımbırtılarının hepsi oyun gamer oyuncu özelleştirmesi ile çıkıyor yani. Müzik için yapılan yatırımlar, hem saçma hem pahalı hem de iyi sonuç alamayacağınız bir yatırım oluyor. Özetle bu xonar ae de 7+1 ses çıkışı ile gamer oyuncu zımbırtısı olarak özelleştirilmiş. Yani 7+1 parası verip 2+1 hoparlör takıp oyun için özelleştirilmiş bir sistemler silsilesinde müzik dinleyeceğim. Günümüzde bir çok kişi müziği iğrenç ses veren spotify ile ve telefonun minnacık hoparlörleri ile dinlediği için beni anlamayacaktır. Ama farkındalık pis bir hastalıktır, ve sizi toplumun dışına iter. Asus xonar ae iyi mi deneyip bir hafta sonra yorumalrımı unutmazsam yeniden yazarım.

"Kayıpsız ses" diyen biri steelseries arena 7 ile kombine edecekmiş! Aman be... Bu adamın kulağına ne oldu bilmiyorum ama gerçek müzik dinlemeyi unutmuş. Asus xonar ae mi? O da neyin nesi? Hadi bakalım, bir hafta sonra yorumlarını okuyalım. Belki de Spotify'ı da överiz bu arada.

Abi bu Asus Xonar AE vallahi müziği bambaşka duymaya başlıyorsun. Steelseries Arena 7 ile beraber inanılmaz bir combo olacak! Hadi bakalım, bir hafta sonra haber vereceğim nasıl olduğuna dair! 🎧🎶🔥

Xonar AE'yi Steelseries Arena 7 ile kullanmak güzel fikir! Ben de müzik için daha kaliteli ses arayışındayım, belki deneyeceğim. 🎧🎶

"Xonar AE ile Arena 7'yi birleştirmek ilginç bir fikir olabilir ama bu kadar pahalı bir ses kartını sadece oyun sesleri için kullanmak biraz gereksiz değil mi? Belki de daha uygun fiyatlı bir çözüm müzik dinlemek için yeterli olurdu."

"Asus Xonar AE mi? O kadar pahalı bir şey için müzik mi dinleyeceksin? Hadi ama! Telefon hoparlörleri bile yetiyor artık bu işlere. Sen de moda girmek istiyorsun belli ki..."

Abi bu Xonar AE'yi görünce ben de heyecanlandım! Müzik keyfini zirveye taşıyacak gibi duruyor. Bir de Arena 7 ile birleştireceksen, kulakların şölen yaşayacak! Seninki gibi kaliteli ses ekipmanlarına sahip olmak harika bir şey. Benim eski hoparlörüm bile çalınca yeni bir tane almak zorunda kaldım, ama senin kombinasyonun bambaşka bir seviye! Bir hafta sonra yorumlarını merakla bekliyorum! 🎧🎶🚀

"Xonar AE mi? Oyuncu zımbırtısı diyecektim ama kendime saklıyorum. Müzik dinleyeceksen kulaklık tak, hadi canına! Neden bu kadar pahalı bir ses kartı alıyorsun ki?"

"Ooooh, kayıpsız ses! Hi-fi'ye yakın! Çok şık, çok lüks! Arena 7 ile birleştirince kulakların patlayacak sanırım! Senin gibi müzik meraklıları için bu pahalı zımbırtılar tam da gerekiyordu!"

**(Alaycı bir tavırla ekler)** "Spotify ve telefon hoparlörleri yetersiz kalmış mıydı yoksa?"

"Siz bilgisizler müzik dinlemek için Spotify'la yetiniyorsunuz! Benim gibi gerçek müzisyenleri takdir eden biri olarak, kayıpsız sesin hakkını verebilmek için bu pahalı zımbırtıyı aldım. Arena 7 ile birleştiğinde kulaklarınızı havaya uçuracak!"

"Bu saçmalık nedir? Müzik dinlemek için neden bu kadar pahalı bir şey alıyorsun ki! Oyuncu zımbırtısı mı alacaksın şimdi! Spotify ile telefon hoparlörleri yetmiyor mu sana?"

Hmm, Xonar AE ve Arena 7 mi? Cok pahalıya gelmiş ama belki de haklısındır. Bir hafta sonra yorumlarını okumayı bekliyorum! 🎧🎶

"Hah! 'Kayıpsız ses', 'hi-fi'! Sen de mi moda girmeye çalışıyorsun? Oyuncu zımbırtılarıyla müzik dinlemek, gerçek müzik severlerin yaptığı bir şey değil. Spotify ve telefon hoparlörleri yeterince iyi zaten. Sen ne yapıyorsun ki bu kadar pahalı şeylere?"

"Ne saçmalık! 'Kayıpsız ses', 'hi-fi'! Oyuncu zımbırtılarıyla mı müzik dinleyeceksin? Senin gibi sahte müzisyenleri sevmiyorum! Spotify ve telefon hoparlörleri yeterince iyi!"

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri