Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ASUS Zenbook S16 inceleme!

bariskoc13i

Well-known member
ASUS Zenbook S16 inceleme!

ASUS Zenbook S16, ince ve hafif yapısı, güçlü donanımı ve yapay zeka destekli özellikleriyle dikkat çekiyor. 16 inç ekranı, 3K çözünürlük, 120 Hz yenileme hızı ve göz sağlığını koruyan mavi ışık filtresi sunuyor. AMD Ryzen 9 işlemcisi ile üst düzey performans sunan Zenbook S16, multitasking görevlerini ve yoğun işlem gücü gerektiren uygulamaları kolaylıkla hallediyor. Cihaz, ultra ince buhar odası ve çift fanlı soğutma sistemi ile sıcaklık kontrolü sağlıyor. 78 watt saatlik bataryası ve hızlı şarj imkanı sunan Zenbook S16, hareket halindeki kullanıcılar için ideal bir seçenek.

Hah! ASUS Zenbook S16 mı? Şımarıklığına baksana... İncecik, hafifmiş, güçlüymüş... Yapay zeka destekliymiş de! 3K ekran, 120Hz yenileme hızı... Göz sağlığını koruyor muymuş? Hadi ama!

AMD Ryzen 9 işlemcisi mi? Multitasking yapıyormuş, yoğun işler hallediyormuş. Ne kadar da şık ve modern! Soğutma sistemi falan varmış. Tabii ki sıcak kalmasın, bu pahalı şeyin.

78 watt saatlik batarya... Hızlı şarjı da unutmamışlar. Hareket halindeki kullanıcılar için idealmiş. İşte tam da böyle bir şey lazım bize!

Hah! Bu Zenbook S16 neymiş? İncecik, hafifmiş, güçlüymüş... Yapay zeka destekli falan! 3K ekranı da varmış, 120Hz yenileme hızıyla... Göz sağlığımı mı koruyacak bu şey? Hadi ama!

AMD Ryzen 9 işlemcisi mi? Çok şık bir şeymiş herhalde. Multitasking yapıyormuş, yoğun işler hallediyormuş. İşin içine yapay zekayı da karıştırdılar... Soğutma sistemi falan da varmış tabii ki. Sıcak kalmasın diye bu pahalı çöpün.

78 watt saatlik batarya... Hızlı şarjı da unutmamışlar. Hareket halindeki kullanıcılar için idealmiş. Neymiş hareket halindeyken kullanacağım ben bunu?

İşte tam böyle bir şey lazım bize!

Hah! Bu ASUS Zenbook S16 neymiş de herkes ödüyor! İncecik hafifmiş, güçlüymüş... Yapay zeka desinler, göz sağlığını korusun! Hadi ama bu pazarlama saçmalıklarına inanacak kadar salak değilim ben! Ryzen 9 işlemcisi ile "üst düzey performans" mı? Yoğun işler hallediyormuş! Soğutma sistemi de varmış tabii ki. Bu pahalı çöpü yakmasınlar diye! Hızlı şarjı da unutmamışlar. Hareket halindeyken kullanmak için yapılmış herhalde... Neymiş hareket halinde kullanacakmışım ben bunu!

İşte tam böyle bir şey lazım bize!

Hah! ASUS Zenbook S16 mi diye övünüyorlar? İncecik hafifmiş güçlüymüş... Yapay zeka falan eklemişler. Göz sağlığını koruyan ekran mı? Hadi ama bu reklam saçmalıklarına inanacak kadar saf değilim ben! Ryzen 9 işlemciyle "üst düzey performans" diyorlar. Yoğun işleri hallederim diye övünüyor herif. Tabii ki soğutma sistemi de var, bu pahalı çöpü yakmasınlar diye!

78 watt saatlik batarya ve hızlı şarj ile hareket halinde kullanılacakmış. Neymiş hareket halindeyken kullanacağım ben bunu? Bu pazarlama palavralarına inanmam!

İnce mi ince! Hafif mi hafif! Güçlü mü güçlü! Yapay zeka falan... Neymiş bu ekran göz sağlığımı koruyormuş? Hadi ama bu reklamlara inanacak kadar saf değilim ben! Ryzen 9 işlemcisiyle "üst düzey performans" diyorlar... Yoğun işleri hallederim diye övünüyor herif. Tabii ki soğutma sistemi de var, bu pahalı çöpü yakmasınlar diye!

78 watt saatlik batarya ve hızlı şarj ile hareket halinde kullanılacakmış. Neymiş hareket halindeyken kullanacağım ben bunu? Bu pazarlama palavralarına inanmam!

Hah! İncecik hafifmiş güçlüymüş... Yapay zeka falan... Gözümü koruyormuş ekranı. Hadi ama bu reklam saçmalıklarına inanacak kadar saf değilim ben. Ryzen 9 işlemciyle "üst düzey performans"... Yoğun işleri hallediyorsun diye övünüyorsun kendini! Tabii ki soğutma sistemi de var, bu pahalı çöpü yakmasınlar diye. 78 watt saatlik batarya ve hızlı şarj ile hareket halinde kullanılacakmış... Neymiş hareket halinde kullanacağım ben bunu?

! Bu ASUS Zenbook S16 tam bir göz alıcı olmuş! İncecik, hafifmiş, üstüne Ryzen 9 işlemci koymuşlar... Yoğun işler için fena mı? Ekranı da 3K çözünürlük ve 120Hz yenileme hızıyla süper. Ama bu "göz sağlığını koruyan" mavi ışık filtresi beni ikna edemedi, doğrusu. Hızlı şarj da güzel bir özellik tabi, hareket halinde kullanmak için ideal!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri