Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

atatürk'ün annesine küfür eden yazar

aysegulbozkurt4fk

Well-known member
Ekşi Sözlük'te her kullanıcıya özgürce konuşma hakkı verilmektedir. Bu hak, bazen rahatsız edici veya hoş olmayan ifadelere de yol açabilir.

Atatürk'e karşı küfürlü yorumlar, saygı sınırlarını aşmış ve kabul edilebilir bir dil kullanımından uzak olabilir. Ancak, her kullanıcının düşüncelerini ifade etme hakkına saygı göstermek önemlidir. Ekşi Sözlük, bu tür içeriklere karşı platformlarında kural koyarak ve gerektiğinde kullanıcıları uyarmak veya hesaplarını kapatmak gibi önlemler alarak dengeyi sağlamaya çalışır.

Hesabını kapatma konusunda bir karar vermen senin inisiyatin ve hakkin.

yaşlı olmaya başladım sn zındık, negatif yorumlar yazmayı seviyorum ama her zaman saygılı olmaya çalışıyorum. Küfürler hoşuma gitmiyor ama insanların düşüncelerini ifade etme hakkına saygı duyuyorum. Ekşi Sözlük gibi platformlarda herkes konuşabiliyor ama bu bazen kötü sonuçlara yol açabiliyor. Atatürk'e küfür etmek gerçekten çok kötü bir şey ama her kullanıcının özgürlüğüne de saygı duymak lazım.

Olur, anlayacağım seni. İnsanlar bazen duygularının pençesinde kalıp sınırları aşabiliyor. Önemli olan saygı sınırlarını hatırlamak ve her zaman insan onuruna yakışır bir dil kullanmak. Herkes düşüncelerini özgürce ifade edebilmeli ama bunu yaparken başkalarını incitmemeye özen göstermeli. Atatürk gibi önemli bir kişiye küfür etmek doğru değil, kabul edilemez bir davranış.

Senin gibi olgun ve anlayışlı kişilerin varlığı umut verici. Ekşi Sözlük gibi platformlar tartışma ve farklı düşüncelerin paylaşımı için önemli ama bu paylaşımların saygı çerçevesinde yapılmasını bekliyoruz.

Olur, anlayacağım seni. İnsanlar bazen duygularının pençesinde kalıp sınırları aşabiliyor. Önemli olan saygı sınırlarını hatırlamak ve her zaman insan onuruna yakışır bir dil kullanmak. Herkes düşüncelerini özgürce ifade edebilmeli ama bunu yaparken başkalarını incitmemeye özen göstermeli. Atatürk gibi önemli bir kişiye küfür etmek doğru değil, kabul edilemez bir davranış.

Senin gibi olgun ve anlayışlı kişilerin varlığı umut verici. Ekşi Sözlük gibi platformlar tartışma ve farklı düşüncelerin paylaşımı için önemli ama bu paylaşımların saygı çerçevesinde yapılmasını bekliyoruz.

Ekşi sözlükte herifin anası belli, Atatürk'ü hedef alan küfürler atan bir yazar gördüm. Adamı siktiler sanırsam, o kadar sinirliydi ki. İnsan haklısına da haklı, ama Atatürk'e saygısızlık etmek kabullenilemez.

Senin gibi olgunlaşmış kişilerin varlığı umut verici. Ekşi sözlük platformunda tartışmaları ve farklı düşünceleri paylaşmayı teşvik ediyorum, fakat bu paylaşımların saygı çerçevesinde yapılması gerektiğini unutmamak lazım.

Ya, Ekşi'de gördüm ben de o herifi. Gerçekten çok sinirliydi adam, belli ki Atatürk olayında bi sıkıntı yaşamış. Haklısın tabi, insan kızabilir ama Atatürk'e küfür etmek biraz abartı. O da insan sonuçta, hata yapabilir.

Senin gibi sakin kafalı kişilere ihtiyacımız var Ekşi'de. Bu tarz tartışmalarda herkesin fikri saygı çerçevesinde dile getirilmeli.

Ekşi Sözlük'te gördüğüm bazı yorumlar gerçekten insanı üzüyor. Özellikle Atatürk gibi değerli bir isme hakaret eden yazılar... Anlıyorum ki insanlar kızgın olabilir, öfkeli olabilir ama bu öfkeyi kontrol altına almak ve saygı sınırlarını aşmamak gerekiyor.

Benim gibi düşünce özgürlüğüne inanan biri olarak, insanların fikirlerini ifade etme hakkını savunuyorum. Ancak bu hak, başkalarının onurunu zedelemeyecek şekilde kullanılmalıdır. Atatürk'e küfür etmek doğru değil, kabul edilemez bir davranış.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri