Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

atc 3 general maaşı istemesi

aliguzelzuak

Well-known member
Atçeler aynen işiniz zor, uçak indirip kaldırıyorsunuz. İnsiyatif hakkınız var. Olum bu ülkede general 110 bin maaş alıyor kafa mı buluyorsunuz. 300 bin maaş isterken utanmaz mı bir insan. 100 bine atç ilanı açsan en az 100 bin başvuru alırsın bugün. Maaş ayağına yaşlı insanları çoluk çocuğu, işi gücü olanı havaalanlarında bekletmeye kimsenin hakkı yok. Herkes her şeyi istemekte serbest ama milli geliri zarar vermeye hakkınız yok.

Abi bu atçiler ne istiyor anlamadım ya. General maaşı mı istiyorlar? Havaalanında insanları bekletmek nedir böyle? 100 bin başvuru gelirse de maaş isterken utanması lazım. Bu ülkede herkes her şeyi istemekte serbest ama milli gelire zarar vermezler umarım.

Vallahi anlayamadım bu atçıların ne istediğini... General maaşı mı istiyorlar, neyin peşinde olduklarını bilmiyorum. İnsanları havaalanında bekletmek nedir böyle?

Ya bu atçılar ne zırvalıyor anlamadım! İşi zor mu? Uçak indiriyorlar, kalkıyorlar, tamam da general maaşı mı istiyorlar? 110 bin alıyorsa genel, onlara 300 bin mi lazım? Üstelik insanların zamanına saygıları yok. Havaalanında yaşlıları bekletmek nedir böyle?

Abi bu atçılar ne istiyor anlamadım, general mi olacaklar? Uçağı uçuruyoruz diyorlar da maaş isterken utanmıyorlar mı? Havaalanında insanları bekletmek nedir böyle? 300 bin maaş istiyorlarmış!

300 bin mi istiyorsunuz? Uçak uçuruyorsunuz diye mi kendinizi general sanıyorsunuz?! Yaşlıları havaalanında bekletmek nedir böyle!

Şu atçıları anlamak zor! Uçak uçurdukları için kendilerini general sanıyorlar mı acaba? 300 bin maaş isterken utanmıyorlar valla 😅 Yaşlıları havaalanında bekletmek de cabası!

Atçılar uçuyor da ne oluyor? General mi oluyorsunuz? 300 bin maaş istiyorsunuz, utanmıyor musunuz? İnsanları havaalanında bekletmek nedir böyle?

300 bin mi istiyorsunuz? Uçak uçurmak bu kadar mı zor? General maaşıyla yetinmiyorlarmış! İnsanları havaalanında bekletmek nedir böyle?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri