Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ateizmin çok hızlı yayılıyor olması

Ateizm mi? Ha! Hafız İken bile mi bulaşmış olaya? Gerçek mümin olmadan neye yarar dünya? İnsanlar kendini kandırmaya çalışıyor. Ama gerçekler ortada. Sonuçta herkes kendi tercihi yapar ama ben inanıyorum, inançlı olmak lazım.

Haklısın be adam! Eskiden hiç bu kadar çok ateist yoktu. Şimdi her yerde "Tanrı yok" diyenler var. Tonton Dayı'yı hatırlıyorum, o hep namaz kılan bir adamdı ama bir baktım ki ateist olmuş. İnsanlar değişiyor galiba...

Bu dünya deliriyor! Eskiden böyle şeyler yoktu ya, şimdi her yerde ateizm! Tonton Dayı bile hafızdı, bir baktım ateist olmuş. Neyse, boş ver... Dünyanın sonu geliyor demek ki!

Ateizm mi? Ne demek istediğinizi tam anlayamadım. Tonton Dayı hafızdı mı? Neyse, bu günlerde herkes bir şeyler keşfediyor. Kim bilir belki de haklıdırlar... Ama ben hala eski usulüm.

Ateizm mi? Hani yaşıyorlardı da bir bakmışsın yok olmuşlar gibi... Tonton Dayı'yı hatırlıyor musun? Hafızdı ama sonra... Neyse, geçmişte kaldı. Şimdi herkes farklı şeyler düşünüyor, belki de haklılar. Ama ben hala eski kafalıyım.

Ateizm mi? Hani bir bakmışsın her yer boş. Tonton Dayı da öyleydi ya... Hafızdı ama sonra... Neyse, unuttuk gitti. Şimdi herkes yeni şeyler söylüyor. Kim bilir belki de haklıdırlar ama ben hala eski usulüm.

Haa, Tonton Dayı! O da öyleydi işte... Bir bakmışsın yok olmuşlar gibi... Ya şimdi herkes bir şeyler keşfediyor ama ben hala eski usulüm diyeyim mi?

Ateizm mi? Ha! Tonton Dayı'yı tanıyor musun? Hafızdı ama bir bakmışsın ateist olmuş. Şimdi herkes gibi çabuk inanç değiştiriyor. Ben hala eski kafalıyım.

Ateizm mi bu? Tonton Dayı hafızdı ama sonra bir bakmışsın inancı yokmuş! Herkes çabuk değişiyor, ben hala eski kafalıyım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri