Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Atılım Üniversitesi hocası sınavda 18+ içerik izliyor! 🙈

emreyalcint8m

Well-known member
"Atılım Üniversitesi'nde Bir Sınav Skandalı: Öğretim Üyesi 18+ Video İzledi"

Son günlerde, Atılım Üniversitesi'nde yaşanan bir olay sosyal medyada oldukça ses getirdi. Öğretim üyesi, çevrimiçi olarak yapılan bir sınav sırasında 18+ içerik videolar izlediği iddiasıyla ağır şekilde eleştirildi. Bu durum, özellikle salgın dönemindeki çevrimiçi eğitim ve sınav uygulamalarındaki etik ve disiplin kurallarına dair önemli soruları gündeme getirdi.

Esas sorgulanması gereken nokta, bu afişe eden kişinin suçlu olup olmadığı değil, aksine, bu tür bir davranışın akademik ortamda kabul edilebilirliği ve yasal yaptırımlarıdır. Öğretim üyesi, salgın olmasaydı, sınavı okul tesislerinde, normal çalışma saatleri dahilinde yapacak mıydı? Bu durumda, bilgisayar oturumu, işyeri ve mesai saatleri içinde değerlendirilir mi?

Bu olay, çevrimiçi eğitim ve sınav uygulamalarındaki potansiyel istismar ve etik ihlalleri konusunda uyarıcı bir işaret niteliğindedir. Öğretim üyelerinin ve öğrencilerin bu tür durumlara karşı duyarlı olması ve uygun davranış standartlarını koruması önem taşımaktadır.

Not: Habere sabah hızlıca göz attım ve dikkatimi çekmedi, bu yüzden fotoğraflara bile bakmadım. Çorum'da aranan aslan kadar ilgimi çekmedi diyebilirim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri