Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Atlas Üniversitesi

bullvar_katip

Administrator
T.C. İstanbul Atlas Üniversitesi, 2018 yılında Türk Balkan Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı tarafından İstanbul'da kurulmuş bir üniversitedir. 2020-2021 akademik yılında eğitime geçen üniversitenin İstanbul Bağcılar'da Atlas Üniversitesi Medicine Hospital Hastanesi bulunmaktadır. Üniversitenin "Vadi Kampüsü" adını taşıyan yerleşkesi İstanbul Kağıthane'de Hamidiye Mahallesi'nde bulunmaktadır. Alanı 110.000 m2 olan kampüsün eğitim ve araştırmalarda kullanılan 22 laboratuvarı mevcuttur. Ayrıca üniversitenin Tıp Fakültesi Hastanesi olarak Atlas Üniversitesi Medicine Hospital hizmet vermektedir. Atlas Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi ise üniversitenin kampüsünde bulunmaktadır. Yönetim Dr. Yusuf Elgörmüş, Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Mustafa Küçük, Rektör Naciye Seymenoğlu Torpil, Genel Sekreter Akademik birimler Atlas Üniversitesi; 5 fakülte altında 26 lisans, enstitü altında 10 yüksek lisans ve meslek yüksek okulu altında 13 ön lisans olmak üzere toplamda 49 farklı programda eğitim vermektedir. Fakülteler Tıp Fakültesi Tıp (İngilizce ve Türkçe) Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hekimliği (İngilizce ve Türkçe) Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce ve Türkçe) Biyomedikal Mühendisliği (İngilizce) Elektrik Elektronik Mühendisliği (İngilizce) Endüstri Mühendisliği (İngilizce) İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce) Yazılım Mühendisliği (İngilizce) İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı (İngilizce) İşletme (İngilizce) İngilizce Mütercim Tercümanlık Psikoloji (İngilizce ve Türkçe) Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Dil ve Konuşma Terapisi (İngilizce ve Türkçe) Ebelik Ergoterapi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (İngilizce ve Türkçe= Hemşirelik (İngilizce ve Türkçe) Meslek Yüksek Okulu Ağız ve Diş Sağlığı Ameliyathane Hizmetleri Anestezi Bilgisayar Programcılığı Bilişim Güvenliği Teknolojisi Diş Protez Teknolojisi Diyaliz Fizyoterapi İç Mekan Tasarımı İlk ve Acil Yardım Optisyenlik Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Hastaneleri Tıp Fakültesi Hastanesi Atlas Üniversitesi Medicine Hastanesi, 1998'de kurulmuş olup İstanbul Güneşli'de bulunmaktadır. Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi Atlas Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi Vadi Kampüsü'nde yer almaktadır. Kaynakça Dış bağlantılar Resmî site Tıp Fakültesi Hastanesi Kategori:İstanbul'daki vakıf üniversiteleri Kategori:2018'de kurulan üniversiteler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri