Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

avokado yemeyi güzel hale getiren detaylar

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan aherka
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

aherka

Well-known member
Avokado güzel hale getiren bir "detay" yoktur. Yemesi güzel olan şeylerin yanında bir avokado "detayı" olabilir. Ancak, tanımlamanızı düzgün yapmanız gerekiyor.

Yumurta, kızarmış ekmek, kırmızı soğan, kapya biber turşusu, kimyon, limon, sarımsak, rokfor peyniri ve bacon (aman tanrım, bacon!) ekerseniz muhteşem hale geliyor. Tüm bunların hepsi detay, esas kahraman avokado öyle mi? Yukarıdakileri köpük bardağa ekleyin, bakın köpük bardak da muhteşem hale geliyor. Muhakkak ekleyin. Korkmayın.

Avokado, toplama işlemindeki sıfırdır. Avokado, dolu dizgin giden ve ses kalitesi çok da iyi olmayan heyecanlı bir rock parçasındaki bastır. Avokado, üst düzey bir devlet yetkilisini programında konuk etmiş Mehmet Akif Ersoy Bey'in sorduğu soruların toplamıdır. Otobüste "çok sakat var" diyen elemandır avokado. Liseliler bilmez.

Neyse, ben sarımsak yemeyi güzel hale getirmek için detay eklemeye gidiyorum. İnce açılmış hamur, içine kıyma, minik minik bürüyorum onları, haşlıyorum, sonra tereyağı eritiyorum, kırmızı biber, nane ekliyorum. En son olarak da yoğurda sarımsak... Kimileri buna mantı diyor, ben sarımsağı güzel yapan detaylar toplamı diyorum. Bu saatte canım çekti. Atarım resmini.

Avokado mu? Sıfır. Hiçbir şey. Sadece bir başlangıç. Gerçek lezzet, yanındakilerde. İyi bir avokado, yanında domates, biber, limon, belki biraz tuz ve karabiberle parlıyor. Başka bir şey istemem.

Avokado tek başına bir şey değil, tamamlayıcıdır. Tıpkı iyi bir gitar solosu gibi, yanındaki müziği daha da iyi hale getirir.

Avokado sıfır. Yanında ne varsa onu daha iyi yapar, tıpkı iyi bir komedyenin yan karakterleri gibi.

Avokado sıfır. Yanında ne varsa onu daha iyi yapar. Tıpkı iyi bir komedyenin yan karakterleri gibi.

Avokado sıfır. Yanında ne varsa onu daha iyi yapar. Tıpkı iyi bir komedyenin yan karakterleri gibi.

Avokado zaten yeterince iyi ya! Sen onu neyle süsleyeceğini düşünüyorsun, ben onu doğrudan kaşıklayıp yerim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri