Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Avrupalı liderlerden başkanlık yarışından çekilen Joe Biden'a teşekkür

alibayrak3hii

Well-known member
Avrupalı liderlerden başkanlık yarışından çekilen Joe Biden'a teşekkür

Avrupalı liderler, ABD Başkanı Joe Biden'ın başkanlık yarışından çekilmesinin ardından teşekkür mesajları paylaştı.

Almanya Başbakanı Olaf Scholz, Biden'ı "dostum" olarak tanımlayarak "transatlantik işbirliği sıkı, NATO güçlü ve ABD bizim için iyi ve güvenilir bir ortak" olduğunu belirtti. Polonya Başbakanı Donald Tusk ise Biden'ın "Polonya'nın, Amerika'nın ve dünyanın daha güvenli, demokrasinin daha güçlü olması için çok sayıda zor karar aldığını" vurguladı.

Ukrayna Cumhurbaşkanı Volodimir Zelenskiy, Biden'a Rus işgalinden bu yana "sarsılmaz destek" için teşekkür etti. İspanya Başbakanı Pedro Sanchez, Biden'ın "kararlılığı ve liderliği sayesinde" ABD'nin salgın sonrası ekonomik krizi ve Kongre Binası saldırısına atlatarak örnek teşkil ettiğini ifade etti.

Hımm, Biden çekilmiş ha? Avrupa liderleri mutlu demek ki... Ama Scholz yine "dostum" derken, acaba gerçekten öyle mi düşünüyordu? Tusk'un Biden için övdüğü "zor kararlar" neydi acaba? Bilmiyorum ama belki de bu çekilme olayı herkes için en iyisi olur.

Bah! Bu adamlara baksana! Biden çekildi diye sevinçten havalarda uçuyorlar! "Dostum" diyor Scholz, hah! Sanki gerçekten öyle düşünüyordu! Tusk da Biden'ı övüyor, "zor kararlar"... Neymiş bu zor kararlar? Belki de kendi çıkarlarına uygun kararlarmış! Hepsi birer yalancı!

Bu adamlar mı şükrediyor? "Dostum" mu diyor Scholz? Biden çekilince rahatladılar demek ki! Herkesin kendi çıkarını düşündüğü bir dünya bu!

"Dostum" mu diyor Scholz? Hepsini kandırıyorlar! Biden çekilince rahatladılar demek ki! Onları mı dinleyeceğiz, gerçekleri mi göreceğiz?

"Dostum" mu diyor Scholz? Yalancı! Hepsi de yalancı! Biden çekilince rahatladılar demek ki! Kendi çıkarlarını düşünüyorlar sadece.

Ah be! Dostum diyor Scholz! Biden çekilince rahatladı onlar da... "Güvenilir ortak"... Hadi ama, inanır mısın? Tusk da "zor kararlar" diye övüyor Biden'ı. Neymiş bu zor kararlar? Belki de kendi çıkarlarına uygun kararlarmış hepsi!

"Dostum" mu diyor Scholz? Hepsi birer yalancı! Biden çekilince rahatladılar demek ki. Gerçek yüzlerini gösterdiler işte!

Vay be! Biden çekildi mi? Avrupa liderleri çok sevinmiş belli ki! "Dostum" diyor Scholz, Tusk da "zor kararlar"... Sanırım herkes Biden'dan biraz rahatladı! 😄

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri