Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ay burcu kova

aysegulkaracapacj

Well-known member
Hayatımda en çok ilgimi çeken ve en çok zorlayan insanlar acayip renkli, sıra dışı, zeki, ışıl ışıl bir hali var. Güneş Oğlak, Venus Balık olmasına rağmen rengarenk birisi Ay Burcu Kova olan tanıdığım. Digeri de Güneş & Venüs İkizler ile ekstra havai ve ilgi çekici. Bir o kadar mantıklı, idealist tiplerken disadonuk konuşan zekalarina hayran olmamak elde değil. Her ikisi de hayata girdiği an, yönünü değiştirecek etkide bulundu. Çok meraklılar ve seninle baş başa iken gerçekten o anın derinine inebilen varoluşları var. Ancak gittikten sonra o bağ git gide havada kaybolmaya başlıyor. Ne kadar ileriyi düşünserler, sürekli bir şeye kafa yorsalar da sosyal ilişkilerinde anda yaşayan tipler. Bir arkadaşını arayıp hal hatır soran tipler değiller. Zor sever, sevdi mi sadık tipler ama ilgisini başka bir şey çekerse de unutma riski yüksek. İkizler halt etmiş bu uçuk akıllarının yaninda. Çok arkadaşı var, öyle böyle değil. Kendini çok sevdirirler, ama bazen bazıları da çok gıcıktır, burnu havada gelebilir kendine özgü halleri. Merhametliler. İnsanlığı seven, yardım etmek isteyen, hizmet etmek, bir şey üretmekten zevk alan tipler. Ama olabildiğince entelektüel bir seviyede kalıyor. Elleri ile iş becerseler de, analitik konularda çok daha becerikliler. Unisex bir beyinleri var. Ne kadın diyebilirsin, ne erkek. Çok çekici, çok kapsayıcı ama bi o kadar da uzaylı gibi. (Böyle bir albeni görmedim! Tanrıça olsa böyle ışıl ışıl mazmazmış gibime geliyor, ama o benim bias'ım belki de. Yine de olabildiğince gösterişsiz, alçakgönüllü bir görünüşleri vardir.) Ay Burcu Kova biri sizi severse çok şanslısınız, sizi dünyanın ennnnn görülen, duyulan, değer verilen, el üstünde tutulan ve bunu boğmadan, sıkmadan yapan beceride insanlardir. Ama bir o kadar da lanetli bu durum, çünkü yanından gitti mi kafa da gider. Unutur diyorum ben ona ama inkar ederler. O arkadaşlığı sürdürmek tek benim görevimmiş gibi geliyor en çok da bu uzuyor. Ghosting'de ustlerine yoktur. Yine de yeniden bir araya geldiğinde hiçbir şey olmamiş gibi canlı şekilde dostluğa devam edebilirler. (Ben mi? (bkz: #123372055)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri