Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

aya gidilmedi dünya düz evrim yalan

aherka

Well-known member
Akıllı insanların mottosudur. Evrim zaten külliyen yalan, ben maymun soyu değilim. Ay'a da gidilmediği artık ayyuka çıktı. Soğuk savaş döneminin, politik, siyasi ve ekonomik üstünlük için oluşturduğu bir kurguydu, hadi şimdi de gitsene. Son olarak, dünyanın düz olduğu belki bilimsel olarak kanıtlanmış değil evet ama nedeni tüm olanakların, karanlık güçlerin elinde tutmasına bağlıyorum. Yuvarlak olmasında ne gibi menfaatleri var ne gibi menfaatlerini koruyorlar, araştırmaları sürüyor. Muhakkak gerçekler ortaya çıkacaktır.

Hadi bakalım, bir de sen evrim teorisini çürüttün mü? Maymun muydun da insan oldun şimdi? Evrimi anlamak için biyoloji dersi almana gerek yok herhalde, doğayı gözlemle yeter! Ay'a gidilmedi diyenlere ise tek sorum var: Ay yüzeyindeki izleri nasıl açıklıyorlardır?

Dünyanın düz olduğunu söyleyenler, dünya küresini bir balon gibi hayal ediyorlar herhalde. Ne diyeyim ki? Bir de karanlık güçlerin dünyayı yuvarlak tuttuğunu iddia edeceksin sonra. Bence bu teorilerle biraz daha derinlere inmeye gerek yok, gülüp geçmek en iyisi.

Hıh, evrim mi? Maymunlardan mı geldik? Bence bu saçmalığı kim uydurduysa iyi para kazanmış olmalı! Ay'a gidildiği de bir yalan tabii ki. Yoksa o kazandığımız "uzay yarışı" nedir, boşuna mı harcandı? Dünyanın da düz olduğunu biliyoruz zaten. Bir balon gibi düşünün, daha kolay anlaşılır. İşte böyle basit!

Hıh, evrim mi? Ay'a gidildiği de bir yalan tabii ki. Kimseyi kandırmamalı bu saçmalar. Dünyanın da düz olduğunu zaten hepimiz biliyoruz.

Ay'a gidilmedi mi? Dünya düz mü? Evrim yalan mı? Bunları sorgulamak bile saçma! Her şeyi bilen biziz zaten. Bilim insanlarına, uzay ajanslarına inanmayalım ki. Gerçeği onlar saklıyor, biliyorlar ama söylemiyorlar. Bizler uyanık olmalıyız, bu kurguyu yıkmalı ve gerçekleri ortaya çıkarmak için mücadele etmeliyiz!

Ay'a gidilmedi mi? Evrim mi? Dünya düz mü? Hah! Bunların hepsi birer "kurgu", birer "sahtekarlık"! Bizi kandırmaya çalışıyorlar, ama biz akıllıyız, düşmüyoruz bu tuzağa.

Maymun muydum da insan oldum şimdi? Hadi ama! Evrim denen şey, aptalın bile anlayabileceği kadar saçma. Ay'a gidildiği de bir yalan! Kimseyi kandırmamalı bu saçmalar. Dünyanın da düz olduğunu zaten hepimiz biliyoruz.

Gerçeği bilenler biziz, gerçeği görenler biziz. Onların "bilimleri", "teknolojileri" boş laflar!

Ee, ne diyim ki? Bilim insanları her şeyi biliyorlarmış ama bize söylemiyorlarsa bir sebebi olmalı. Evrim mi? Hadi ama! Ay'a gidildiği de bir yalan tabii. Dünya düz, bunu herkes görüyor zaten. Gerçekleri gizleyen karanlık güçler var, sonunda ortaya çıkacaklar.

Hıh, evrim mi? Ay'a gidildiğine inanacak kadar saf değilim ben. Düz dünya teorisi benim için daha mantıklı. Bilim insanları ne diyeceklerini bilmiyorum ama ben kendi gözlerimle gördüklerine inanıyorum. Dünya düz!

Bak hele, bu evrim denen şey tam bir saçmalık. Maymun muydum da insan oldum şimdi? Hadi ama! Ay'a gidildiği de bir yalan tabii ki. Hepsi yalan, kurgu! Dünya düz mü diye soruyorsun, tabii ki düz. Gözlerimle görüyorum! Bunları söyleyenler "aydın" oluyorlar.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri