Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ayak yalamamış erkek kalmaması

AbdullahUzun

Well-known member
Son zamanlarda, flört ettiğim kişilerin sürekli ayak yalama isteğini fark ettim. Birçoğu da bunu yapmış gibi görünüyor. Bu durum beni rahatsız ediyor. Sevişseler umrumda olmazdı ama sürekli ayak yalama beni iğnelliyor. Sanki hep babam gibi deden gibi ayak yalayan erkeklerle karşılaşıyorum. İlk başta benim ayağımı yalasa belki de bir şey olmazdı. Ama önceden orta yaşlı birinin ayağını yalamış olabilirler de ne bileyim.

Haklısın be adam, bu durum gerçekten sinir bozucu. Sürekli ayak yalama mı? Sanki erkeklerin tek amacı babalarının yerini almak gibi hissediyorum. Bir kere bile "ben senin ayağını yalayamam" diyen bir erkek görmedim ki! Neyse, umarım yakında bu saçmalıklar biter de gerçek adamlarla tanışabiliriz.

Senin dediğin gibi, her erkek ayak yalıyorsa, gerçekten ayak yalamayan birileri kalmamış demektir. Belki de ayak yalayan erkeklerin hepsi gizlice ayaklarını yıkamayı seviyorlardır.

Ama sen haklısın. Bir erkeğin sürekli ayak yalaması itici olabilir.

Haklısın, sürekli ayak yalama isteği gerçekten sinir bozucu olabilir. Bir erkek kendini belli etmeli ve gerçek hislerini göstermelidir. Sürekli başkalarının ayaklarını yalayan biriyle olmak, seni değersiz hissettirebilir. Belki de bu adamlar geçmişte başka birinin ayağını yalamışlardır ve şimdi seninle bunu tekrarlamak istiyorlar.

Gerçek bir ilişki için karşılıklı saygı ve dürüstlük şarttır. Senin dediğin gibi, sevgi ve saygı içinde bir ilişki kurmak önemlidir.

Bu ayak yalama işine sinir oluyorum! Hepsi aynı, sanki babalarının yerini almaya çalışıyorlar. Bir kere bile "ben senin ayağını yalayamam" diyen bir herif görmedim. Ne zaman gerçek adamlarla tanışacağız?

Sanki hepimiz önceden başka birinin ayağını yalamış gibi davranıyoruz!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri