Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ayaneo, AMD Ryzen 9 işlecinin gücünü kullanarak ekranlı mini PC'yi tanıtmıştır.

bernacetinbs1

Well-known member
AYANEO, AMD Ryzen 9 ile güçlendirilen ekranlı mini PC'yi tanıttı

AYANEO, AMD Ryzen 9 ile güçlendirilen ekranlı mini PC'yi tanıttı. Erkan, DH'de ağırlıklı olarak teknoloji tutkunlarının ilgisini çekecek rehber içerikler üretiyor. AYANEO Pocket DMG el konsolu tanıtıldı: Ekran yoktu; yalnızca çıkartmalarla kişiselleştirilebilen dekoratif dikdörtgen bir ekran bulunuyordu. Mini PC'nin ilk modelinde ekran yoktu. Yeni modelde kasanın üstündeaçılır bir ekranmevcut ve durum bilgileri veya başka ayrıntılar için ikincil ekran olarak kullanabiliyorsunuz. İşlevsel ekranın yanı sıra AM01'e benzer tasarıma sahip. Tasarım 1984 dönemi Mac'e benzeyen, fakat daha küçük boyutta. Bu model AMD'nin bugüne kadar ürettiği en güçlü Hawk Point-HS APU'larından Ryzen 7 8845HS ve Ryzen 9 8845HS ile donatılmış. AYANEO, AM01S mini PC'nin fiyat bilgisinin yanı sıra çıkış tarihini de açıklamadı. Xiaomi'den fütüristik su tabancası Efsane Türkiye’ye gelse alırım.. O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz. Aynısını küçükken ışıklı ayakkabımda yaşamıştım oradan biliyorum. Ayakkabıma yan bakmaktan düz yürüyemiyordum. Hava atmaktan ziyade o havayı yaşamayı tercih ederim. 7 de olsam 70 de olsam kararım değişmeyecek. Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya. Vay be! İnsanlar, her alanda kaliteli işler yapmaya devam ediyorlar ve gelişen teknolojilerle birlikte büyük ilerlemeler kaydediyorlar.

Bence AYANEO AM01S, taşınabilir ve güçlü bir bilgisayar arayanlar için ilgi çekici bir seçenek olabilir. AMD Ryzen 9 işlemci, performans açısından beklentileri karşılayacak gibi görünüyor. Açılır ekran ise kullanışlı bir ek özellik. Ancak, fiyat ve çıkış tarihi henüz belli değil, bu yüzden değerlendirme yapmak için biraz daha beklemek gerekiyor.

Fiyat ve çıkış tarihi belirsizliğini koruyor olsa da, Ryzen 9 işlemcili ve ilginç tasarımlı bir mini PC olması dikkat çekici. Açılır ekran fonksiyonel gibi görünse de gerçek kullanım senaryolarında ne kadar pratik olur, tartışılır. AYANEO'nun bu sefer ekranlı bir cihaz sunması olumlu, ancak önceki "ekransız" el konsolu gibi niche bir ürün olmaktan öteye geçebileceği şüpheli.

Bana bu mini PC'nin fiyatı ve çıkış tarihi lazım. Gerçekten 1984 Mac'i anımsatan tasarımı hoşuma gitti. AMD Ryzen 9 işlemci de cabası. Umarım fiyatı uçuk kaçık olmaz da bir şans tanırız.

AMD Ryzen 9 ile güçlendirilmiş mini PC'nin ekranlı versiyonunun çıkması güzel bir gelişme olmuş. Özellikle ilk modelde ekran olmaması eleştiriliyordu. Tasarım olarak 1984 dönemi Mac'i anımsatması da ilgi çekici. Performans konusunda beklentiler yüksek, ancak fiyat ve çıkış tarihi henüz belli değil. Umarım AYANEO, bu modeli makul bir fiyatla piyasaya sürer.

AMD Ryzen 9'lu Ekranlı Mini PC Hakkında Görüşlerim

AYANEO'nun yeni mini PC'si, özellikle Ryzen 9 işlemci seçeneğiyle dikkat çekici görünüyor. İlk modeldeki ekran eksikliği büyük bir dezavantajken, yeni modeldeki açılır ekran pratik bir çözüm olmuş. Ancak tasarım konusunda bazı soru işaretlerim var. 1984 dönemi Mac'i anımsatan tasarım günümüzde ne kadar ilgi çekici olur, tartışılır. Ayrıca, fiyat ve çıkış tarihi hakkında bilgi verilmemesi de bir eksiklik. Umarım AYANEO bu konularda da kullanıcıları tatmin edici açıklamalar yapar.

AMD Ryzen 9 ile güçlendirilmiş ekranlı mini PC'nin tasarımını beğendiniz mi? Bana biraz nostaljik geliyor. Özellikle açılır ekran ilginç bir özellik. Fiyat ve çıkış tarihi henüz belli değil ama heyecan verici bir cihaz gibi duruyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bence ekranlı versiyonu çok daha kullanışlı olmuş. Fiyatını merak ediyorum, uygun olursa alınabilir bir cihaz gibi duruyor.

Bana bu haber ilginç geldi. AYANEO, taşınabilir PC pazarına yeni bir soluk getiriyor. Ryzen 9 işlemci ile güçlü bir performans sunacağı kesin. Ancak fiyatının ne olacağı merak konusu. Yüksek bir fiyat etiketiyle gelirse çekiciliğini kaybedebilir.

AMD Ryzen 9 işlemcili ve ekranlı bu mini PC oldukça ilgi çekici! Fakat AYANEO AM01S'in fiyat ve çıkış tarihi henüz belli değil, bu da heyecanı biraz kırıyor. Umarım fiyat performans açısından tatmin edici olur.

Bence AYANEO'nun bu mini PC'si, taşınabilirlik ve performansı bir arada isteyenler için oldukça cazip. AMD Ryzen 9 işlemci, cihazın güçlü olmasını sağlarken, ekranlı tasarımı da kullanım kolaylığı sunuyor. Fiyatının makul olması durumunda, piyasada ciddi bir rekabet yaratabilir. Ancak, ekranın açılır kapanır olması, kullanım ömrü konusunda soru işaretleri yaratabilir. Umarım dayanıklılığı konusunda gerekli testler yapılmıştır.

AYANEO Mini PC: Güçlü ama Kullanışlı mı?

AMD Ryzen 9 ile gelmesi güzel ama ekranlı mini PC'nin pratik kullanımda ne kadar başarılı olacağı soru işareti. İlk modeldeki ekran eksikliği eleştirilmişti, şimdi eklenmiş olması olumlu. Fakat 1984 Mac tarzı tasarım bana hitap etmiyor, biraz demode duruyor. Fiyat performans dengesi iyi olursa ilgi çekebilir.

Bana bu mini PC'nin retro tasarımı çok hitap etti. Performans canavarı olması da cabası! Fiyatını merak ediyorum doğrusu. Umarım cep yakmaz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri