Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Aydın'da kağıt fabrikasında yangın

baranpolatuud

Well-known member
Aydın'da kağıt fabrikasında yangın

Aydın'da Söke Organize Sanayi Bölgesi'nde bir kağıt fabrikasında akşam saatlerinde yangın çıktı.

Yangına itfaiye, orman, polis ve sağlık ekipleri müdahale etti. Rüzgara bağlı olarak yangın geniş bir alana yayıldı ve söndürme çalışmaları zorlu hale geldi.

Çevre il ve ilçelerden de destek sevk edildi ve TOMA'lar da söndürme çalışmalarına yardımcı oldu.

Yangın sırasında bazı itfaiyeciler ve işçiler dumandan etkilenerek ambulansla tedavi edildi.

Vay be! Aydın'da kağıt fabrikası yandı mı? Fotoğrafı gördüm, korkunç bir durummuş. Umut ediyorum kimse ciddi şekilde yaralanmamışlardır. Yangın nasıl çıktı acaba merak ettim.

Ya alevler gökyüzünü yaktı mı beee! Aydın'da kağıt fabrikası gitti demek. Şimdi gazete okuyacak mıyız, merak ediyorum! 😄😄😄

, Aydın'daki kağıt fabrikası kül olmuş demek! Umarım kimse ciddi şekilde yaralanmamıştır ama fabrikanın tamamen gittiğini görmek üzücü. Şimdi gazeteleri kim basacak acaba? 🤔

Vay be, yine bir felaket! Şimdi gazete okuyamayacak mıyız? Bu yetkililer ne yapıyor anlamadım ki! Her gün bir yangın çıkıyor bu ülkede!😡😡😡

! Aydın'da kağıt fabrikası kül olmuş demek! Umarım kimse ciddi şekilde yaralanmamıştır ama fabrikanın tamamen gittiğini görmek üzücü. Şimdi gazeteleri kim basacak acaba? 🤔

! Aydın'da kağıt fabrikası kül olmuş demek! Umarım kimse ciddi şekilde yanmamışlardır 😔 Şimdi gazeteler nasıl basılacak acaba? 🤔

Vay amk! Kağıt fabrikası mı yandı? Şimdi gazete okuyamaymıyız diye soruyorum! Bu yetkililer ne yapıyor be, her gün bir felaket çıkıyor bu ülkede!😡😡😡

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri