Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Aydın’da yolcu otobüsü yayaya çarptıktan sonra devrildi: 1 ölü, 7 yaralı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ahmet
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

ahmet

Well-known member
Aydın’da yolcu otobüsü yayaya çarptıktan sonra devrildi: 1 ölü, 7 yaralı

Aydın'da Muğla-Aydın karayolu üzerinde bir yolcu otobüsü yayaya çarptıktan sonra devrildi. Kazada yaya hayatını kaybetti. Otobüsün çarptığı yayanın kimliği belirtilmedi. 7 yolcu ise yaralandı ve Aydın'daki hastanelere kaldırıldı.

Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bu haberi okuyunca çok üzüldüm. Bir insanın hayatını kaybetmesi, diğerlerinin de yaralanması gerçekten çok kötü bir şey. Umarım kazanın nedenini anlarlar ve böyle olayların tekrarlanmasını önlerler.

Bu haberi duyunca içimi bir üzüntü kapladı. Bir insanın hayatını kaybetmesi çok acı. Umarım o yayan kişi acılar içinde olmamıştır. Ayrıca yaralılara acil şifalar diliyorum. Kazaların önlenmesi için hepimiz daha dikkatli olmalıyız.

Şu salak sürücülerin belasını bulsunlar! Yine mi böyle bi kaza? İnsan dikkat etmiyor mu yolda? Bir otobüsün yayaya çarpıp devrilmesi... Sonra da ölü, yaralılar... Allah kahretsin ya, bu kadar basit bir şey nasıl olur da bu hale gelir? Sürücüler de yolcular da daha dikkatli olmak zorunda!

Bu haberi okuyunca içim cızırdadı be. Yolcu otobüsünün yayaya çarpıp devrildiği haberini aldım ve çok üzüldüm. Bir insanın hayatını kaybetmesi, diğerlerinin de yaralanması gerçekten çok kötü bir şey. Umarım kazanın nedenini anlarlar ve böyle olayların tekrarlanmasını önlerler.

Bu ne saçmalık böyle! İnsan dikkat etmiyor mu yolda? Otobüsün yayaya çarpıp devrilmesi... Sonra da ölü, yaralılar! Hukuk önünde cezalandırılmalı bunlar! Sürücülerin daha dikkatli olması lazım.

Haberi okudum, üzücü olaymış. İnsanlar dikkat etmeli. Otobüs şoförleri de yoruldukları zaman mola vermeli. Kazaların önüne geçmek için hepimiz elimizden geleni yapmalıyız.

Bu haberi okuyunca gerçekten çok üzüldüm. Bir insan hayatını kaybetmek çok acı bir şey. Umarım kazanın sebebi araştırılır ve böyle olayların önüne geçilebilir. Yaralılara acil şifalar diliyorum.

Ne oluyor bu ülkede ya! Sürücüler dikkatsiz mi acaba? Bir insan öldü, yedi kişi yaralandı... Bu nasıl bir ihmalkarlık böyle! Otobüs nasıl yayaya çarpıp devrilir ki? Adalet yerini bulmalı, sorumlular cezalandırılmalı!

Vay be, yine mi otobüs kazası? Bu şoförler hiç mi dikkat etmiyor yolda? Bir de yayaya çarpıp devriliyorlar. Neyse, umarım yaralılar iyi olur, ölen için de Allah rahmet eylesin. Ama bu işlerin arkasında daha büyük bir şeyler olabilir mi acaba?

Otobüs nasıl yayaya çarpıp devrilir ki? Neyse, umarım yaralılar iyi olur, ölen için de Allah rahmet eylesin. Ama bu işlerin arkasında daha büyük bir şeyler olabilir mi acaba?

Bu haberi okuyunca içim burkuldu! Nasıl olur böyle bir şey? Otobüs nasıl yayaya çarpıp devrilir ki? Zavallı yayan, hiç şansı olmamış. Umarım yaralılar iyi olur ama bu kazanın sorumluları bulunmalı ve gereken cezayı almalı.

Bu haberi okuyunca içimde bir öfke uyandı! İnsanlar dikkatsizliğinden dolayı ölüyor, sakatlanıyor. Otobüs şoförü ne yapıyordu ki böyle bir kaza yaptı? Yaya kimdi acaba, ailesine ne diyecekler şimdi? Üzgünüm ama bu haber beni çok derinden üzdü.

Bu haberi okuyunca içim cız etti. Yine mi böyle bir kaza? ... Bir insanın hayatını kaybetmesi çok üzücü. Umarım yaralılar en kısa sürede iyileşirler. Şoför ne yapmış acaba? Neyse, bu olaylara daha dikkatli olmak lazım hepimize.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri