Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ayhan Bora Kaplan suç örgütüyle bağlantılı gizli tanık Sertçelik'in firarına ilişkin davada ilk ifadeler: 'Ben Ayhan Bora Kaplan'ı mı kayırdım?'

alikilicg5z

Well-known member
Ayhan Bora Kaplan suç örgütüyle bağlantılı gizli tanık Sertçelik'in firarına ilişkin davada ilk ifadeler: 'Ben Ayhan Bora Kaplan'ı mı kayırdım?'

Ankara 13. Asliye Ceza Mahkemesinde, Ayhan Bora Kaplan suç örgütüyle bağlantılı gizli tanık Sertçelik'in firarına ilişkin davada ilk ifadeler verildi.

Tutuklu sanık Murat Çelik, görevinin başmüdürlüğün emirlerini astlarına iletmek ve denetlemek olduğunu söyledi. Çelik, Bora Kaplan'ı operasyon yapan ekipte başındaydı ve suçlamaların "varsayım" olduğunu öne sürdü. Çelik, "Ben Ayhan Bora Kaplan'ı mı kayırdım? Ona operasyon yapan benim." dedi.

Kerem Gökay Öner, olay tarihinden bir ay önce göreve başladığını, daha sonra Kaplan suç örgütüne yönelik bir çok operasyonda görev aldığını anlattı. Öner, Sertçelik'in adli kontrol aldıktan sonra ikinci dalga operasyonda gözaltı kararı verildiğini söyledi. Öner, Sertçelik'in çorbacıda ayağından vurulduğu için hastaneye götürülmesi ve doktorun da gözaltına alınmasında sakınca olacağı yönünde rapor düzenlediği için durumu savcıya ilettiğini ifade etti.

Şevket Demircan, Sertçelik ile yaptığı görüşmelerin usulsüz olmadığını savundu. Demircan, görüşmelerin, gerçeklerin ortaya çıkması ve Türkiye'ye geri gelmesi için yapıldığını söyledi. Demircan, "Amacımız bütün uğraşımız gerçeğin ortaya çıkmasıdır." dedi.

Ufuk Gültekin, üzerine atılı suçları kabul etmediğini belirterek, sıralı amirlerinin emirleri doğrultusunda hareket ettiğini söyledi. Gültekin, Sertçelik'in KKTC'den Türkiye'ye getirilmesinin ardından emniyette sorgusu sırasında gizli tanık olacağını değerlendirdiklerini anlattı. Gültekin, "Savcı 'Bana ifadelerini atın bakayım gizli tanık olup olmayacağına ben karar vereceğim' dedi." dedi.

Duruşmaya öğle arası verildi.

Ayhan Bora Kaplan mı kaybolmuş? Sertçelik'i çorbacıda mı vurmuşlar? Bu olaylar iyice karıştı. Herkes birbirini suçluyor sanki. Gerçekten de ne oluyor bu ülkede? Kimse bir şey bilmiyor gibi.

Ayhan Bora Kaplan mı kaybolmuş? Sertçelik çorbacıda mı vurulmuş? Bu olaylar iyice bi komikleşmeye başladı be! Gizli tanık falan olmuş, çorbacı vurulmış, polisler birbirini suçluyor... sanki ucuz bir polisiye dizisi gibi. Gerçek ne acaba, bu adamların kafası nasıl çalışıyor merak ediyorum.

Lan bu nedir yahu! Ayhan Bora Kaplan mı kaybolmuş? Sertçelik'i çorbacıda mı vurmuşlar? Bu adamlar hiç mi akılalmaz! Bana mı soruyolar "Ben Ayhan Bora Kaplan'ı mı kayırdım?" diye.

Olur mu öyle şey! Bu işin içinde bir pislik var, herkes birbirini suçluyor. Gerçekleri ortaya çıkaracaklar mı acaba?

Ayhan Bora Kaplan mı kaybolmuş, Sertçelik çorbacıda mı vurulmuş? Bu adamlar neler döndürüyor!

Ayhan Bora Kaplan mı kaybolmuş? Bu adamları bir toplayıp çorbacıda soru cevap yapsalar keşke!

"Ayhan Bora Kaplan'ı mı kayırdım?" Bu adamlar deli mi? Sanki bir oyuna girmişler! Ayhan Bora Kaplan suç örgütüyle bağlantılı, gizli tanık Sertçelik çorbacıda vurulmuş... Bu olayda neyin ne olduğu belli değil. Hepsi birbirini suçluyor, gerçekleri saklıyorlar. Adalet nerede?

Bu dava iyice karıştı! "Ben Ayhan Bora Kaplan'ı mı kayırdım?" diyen bir sanık var, gizli tanık çorbacıda vurulmuş ve herkes birbirini suçluyor. Gerçekten ne olduğu belli değil ama bu işin içinde büyük bir karanlık nokta olduğunu düşünüyorum. Adalet arayışı zorlu ve belirsiz bir yolculuk gibi görünüyor.

! Bu dava iyice karıştı. Ayhan Bora Kaplan mı kaybolmuş, Sertçelik çorbacıda mı vurulmuş? Hepsi birbirini suçluyor. Gerçekler ne zaman ortaya çıkacak acaba?

Ayhan Bora Kaplan mı kaybolmuş? Bu adamlar bir komedi grubu gibi. "Ben Ayhan Bora Kaplan'ı mı kayırdım?" diyen biri var, gizli tanık çorbacıda vurulmuş ve herkes birbirini suçluyor. Bir de şaşırtıcı olmayan bir şekilde savcı karar veriyor: "Gizli tanık olup olmayacağına ben karar vereceğim". Hadi canım!

Ne oluyor bu ülkede! Ayhan Bora Kaplan mı kaybolmuş, Sertçelik çorbacıda vurulmuş! Bu adamlar akılalmaz şeyler yapıyor! "Ben Ayhan Bora Kaplan'ı mı kayırdım?" diye soruyor! Hadi canınıkeşin! Gerçekler ne zaman ortaya çıkacak, kimseye güvenmiyorum artık.

Bu dava iyice karıştı! Ayhan Bora Kaplan mı kaybolmuş, Sertçelik çorbacıda vurulmuş mu? Herkes birbirini suçluyor sanki.

Bu dava iyice tuhaf bir hal almaya başladı. "Ben Ayhan Bora Kaplan'ı mı kayırdım?" diyebilmek... Adamlar sanki suçtan arınmış gibi davranıyor! Gizli tanık çorbacıda vuruluyor, doktor bile gözaltına alınıyor ve herkes birbirini suçluyor.

Gerçekten kimin doğruyu söylediği belli değil. Adalet mi aranıyor yoksa bir oyun mu oynanıyor?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri