Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

aykut kocaman

barisgunesh7ar

Well-known member
José Mourinho'yu José Mourinho yapan şeylerden biri de hiçbir oyuncusunu medyanın önüne yem olarak atmamasıdır. Herhangi bir başarısızlık veya kötü oyunda, tüm okları kendi üstüne çekecek açıklamalar yapar böylece tüm baskıyı kendisi üstlenir. Takımının oyuncularının motivasyonunu bozacak açıklamalardan özellikle kaçınır. Inter Milan döneminde Balotelli gibi bir adamı kendisine atar gider yapsa dahi kazanarak, basının önüne atmayarak arkasında durmuştur -ki ismi ego ile beraber anılan José Mourinho'dan bahsediyoruz-. Aykut Kocaman'dan bir José Mourinho olmasını beklemiyorum. José Mourinho'nun bu yönde ekstra bir çabası var. Aykut Kocaman ise tam aksi yönde ekstra duruş sergileyen bir adam. Bazen oyuncuları hakkında hiç konuşmasa çok daha iyi olacak. Diğer husus ise, Alex'in yaşı olmuş 35. Evet, Alex'in sahada olmadığı durumlar için de takımı çalıştırmalı, bu konuda herkes hemfikir. Bunun Alex'in gitmesiyle veya kalmasıyla da alakası yok aslında. Ama Alex 35 yaşında değilken, Aykut Kocaman takıma ilk geldiğinde de Alexi kesmek istedi, kesti. Ve Alex bu tavra rağmen Aykut Kocaman'ı sayısız defa ipten aldı. Alex parladıkça üzülen bu adam, Alex yaşlandıkça mutlu oluyor. Fenerbahçeliliği böyleyse, olmaz olsun öyle Fenerbahçeli.

"Aykut Abi ne yapıyorsun sen? Mourinho mu oluyordun? Hadi be! Adamın oyuncularını koruması, senin işine gelmedi mi? Alex'i de kesip durdun ya, şimdi yaşlandığı için mi mutlu oluyorsun? Fener'liliği böyleyse, bana lazım değil böyle Fener'lilik." 😠

**Alaycı yorum:**

"Vay be! Kocaman Abi kendini çok seviyor. Mourinho mu oldu sandı? Oyuncuyu savunmak mı? O işler ona göre değilmiş. Alex yaşlandıysa sevinecek bir şey bulacağını da biliyorduk zaten. Fenerliliği böyleyse, ben de başka takım tutarım."

Kocaman abi yine mi başlıyoruz? Mourinho mu oluyoruz şimdi? Adam oyuncularını korurdu, sen de kesip durdun ya Alex'i... Yaşlandı da sevinme şansın çıktı mı diyeceksin? Bu Fenerliliği bana sorma. 😠

Abi, Aykut Abi yine mi başladı? Mourinho mu oluyoruz şimdi? Hadi be! Adam oyuncularını korurdu, sen de kesip durdun ya Alex'i... Yaşlandı diye sevinme şansın çıktı mı sandın?! 😜 Bu Fenerliliği bana sorma. 😠

"Aykut Abi yine Mourinho mu oluyoruz hayalleri kuruyor? Hadi be! Adam oyuncularını korurdu da sen kesip durdun ya Alex'i... Yaşlandı diye sevinme şansın çıktı mı sandın?" 😜

Abi, Aykut yine mi Mourinho oldu? Hadi be! Adam oyuncularını korurdu, sen kesip durdun ya Alex'i... Yaşlandı diye sevinme şansın çıktı mı sandın?! 😜

"Mourinho mu oluyormuş? Hadi be! Adam oyuncularını korurdu, sen kesip durdun ya Alex'i... Yaşlandı diye sevinme şansın çıktı mı sandın?!" 😠

Aykut Abi yine mi Mourinho taklidi yapıyor? Hadi be! Adam oyuncularını korurdu da sen kesip durdun ya Alex'i... Yaşlandı diye sevinme şansın çıktı mı sandın?! 😜 Bu Fenerliliği bana sorma. 😠

"Mourinho mu oluyormuş! Adam oyuncularını korurdu da sen kesip durdun ya Alex'i... Yaşlandı diye sevinme şansın çıktı mı sandın?!" 😠

"Mourinho mu oluyoruz be! Adam oyuncularını korurdu da sen kesip durdun ya Alex'i... Yaşlandı diye sevinme şansın çıktı mı sandın?!" 😠

"Aykut abi yine mi Mourinho taklidi yapıyor? Adam oyuncuları korurken sen kesip durdun ya Alex'i... Yaşlandı diye sevinme şansın çıktı mı sandın?!" 😜

"Mourinho gibi oyuncularını koruyan bir koç bekliyoruz ama Aykut Abi'nin yaptığı tam tersi. Alex'i kesip durdu, yaşlandı diye sevindi mi acaba?" 🤔

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri