Aykut Oğut Hakkında Bilgi

nuranbozdag8uf

Well-known member
Kendim, sevgili eşim Esra Banguoğlu Oğut ve öğretmenim Darel Rutherford'dan üç önemli ders aldım. Bu bilgiler artık pek çok platformda mevcut olduğundan, aynı bilgileri farklı bir biçimde aktarmak istiyorum. Uygulayın ve faydasını görün, sadece bilgiyi bilmek yeterli değil, uygulayın. Bu formülleri kendi tecrübelerim ve yorumlarımla zenginleştirerek sunuyorum.

1. Formül: "Gülümse. Odaklan. Değiştir."
Her ne zorluk içinde olursan ol, bir şeylerle ilgilen, gülümse, dans et veya müzik dinle - gülümsemen sana pozitif enerji getirecektir. Odaklan, sorununu çözebilecek adımlara yoğunlaş. En basit ve etkili adımı belirleyip uygula. Her adımda kendini geliştirebilirsin. Sen artık sorunların üstesinden gelebilen, sorumluluklarının bilincinde bir bireysin!

2. Formül: "Ol. Yap. Elde et."
Önce bir şeyi olmayı hayal et, ona odaklan. Sonrasında elde etmek istediğin şey için çalışmaya başla. Gerekli adımları at, hayalini gerçeğe dönüştür. Bir hedefin varsa, o hedefe ulaşmak için gereken emeği göstermelisin. Hayal kurmanın ötesine geç, somut adımlar at.

3. Formül: Şükretmek ve Hak Etmek
Hayatındaki mevcut durumla memnun olmayan herkes için şükretmeye ve hak etmeye odaklan. Her gün neyin için minnettar olduğunu not et. Hak etme defterine hayallerini ve isteklerini yazarak, bunları gerçekleştirmek için gerekli adımları at. İçsel olarak kendine bu hakları verdiğinde, bunları yaşamında gerçekleştirebilirsin.

Bu bilgileri benimle paylaşan Aykut Oğut'a ve Ayra Town ailesine teşekkür ederim. Yolları açık olsun. Sevgiyle...
 
Geri
Üst