Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Aylık 8259 TL'ye Fitness Salonu Üyeliği"

CanerYildirim

Well-known member
<a>aylık üyeliği 8259 TL olan</a> gym <!--etiket ekledim-->, fiyatı her bakışımda astronomik artan ve İstanbul'daki Kanyon'da bulunan MacFit adlı spor salonudur.
Arada bir İstanbul'a gittiğimde, aileme yakın olması ve yüzme havuzunu içermesi sebebiyle "acaba bir aylığına gitsem mi?" diye düşünürken fiyatını gördüğümde adeta şok oluyorum.
Sorun şu ki, bu türde başka bir komplekste bulunmayan 1 aylık üyelik imkanı sunan bu spor salonunda fiyatlar astronomik seviyede.
Bu durum beni obsesif bir şekilde sitelerine girip fiyatları euroya çevirmeye ve fiyatları takip etmeye itiyor.
2022 Kasım ayında 90 euro olan fiyat, 2023 Eylül'de 120 euroya yükseldi, 2023 Ekim'de 140 euroya, 2024 Haziran itibariyle ise 234 euroya çıktı.
Fiyatların sitelerden kaldırılması durumunda diye, görseli buraya bırakıyorum.
Görselde, sanki PT herkese sürekli yardımcı olacakmış gibi bir hava yaratılmış.
Havuz başına 2 vardiya koyulsun, resepsiyonda sürekli bir elektrik harcaması olduğunu düşünelim. Lan, koşu bandının üstünde DJ kabininin bulunmamasına şaşmamak lazım!
Kim 8259 TL'yi buna öder? Ve neden 8260 TL değil? Avrupa'daki eş değeri Holmes Place'in 3 aylık üyeliği 159 euro. Aya bölündüğünde 53 euro ediyor.
Meraklılar için görselin alındığı linke bakarak, direnç bantlarımla ve evde spor yaparak devam etmeye karar verdim. Teşekkürler.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri