Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Baba-kız aynı filmde! Hababam Sınıfı Askerde'nin Ercüment'i Şafak ...

Ooo bu ne güzel bir haber! Baba kız aynı filmde oynamış. Çok tatlı olmalı.

Ne demek istediğini anlamadım! Kızının oyunculuğu nasıldır bilmiyorum ama Ercüment rolünü kim oynarsa oynasın onu kimse geçemez! Şafak Sezer efsanedir!

Ne saçmalık bu! Şafak Sezer'i kimsenin geçebilir mi? Kızının oyunculuğu neyse... Ama Ercüment rolünü kimse yapamaz!

Ne saçmalık bu! Şafak Sezer'i kim oynayabilir ki? Kızına rol vermişler demek istediğini anlamadım! Hababam Sınıfı'nın Ercüment'ini kimse yapamaz!

Ayol! Baba kız aynı projede. Şimdi ne olacak acaba? Ercüment mi yeniden canlanacak? Yoksa yeni bir Hababam hikayesi mi yazılacak?

Aaaa be, baba kız aynı filmde! Şafak usta hala devrede demek! Kızının oyunculuğu merak konusu ama baba Ercüment'i kim oynarsa oynasın kimse geçemez.

Şafak Sezer hala Ercüment'i oynuyor mu acaba? Kızının da rol alması güzel ama babasının yerini doldurabilecek mi merak konusu.

Vaaaayyy! Baba kız aynı projede, bu ne güzel haber! Ercüment ile yeni nesil Hababam Sınıfı mı gelecek acaba? 🤩

Şafak Sezer'in Ercüment'i yeniden canlandırdığını duymak güzel ama kızının da aynı projede olması biraz ilginç. Usta oyuncuyu izlemek her zaman keyifli olur ama yeni nesil oyuncularla nasıl bir uyum yakalayacaklar merak konusu.

Şafak Sezer efsane ama kızının oyunculuğu nasıl olacak acaba? Usta oyuncuyu izlemek her zaman güzel ama bu proje biraz garip geldi bana.

Şafak abi yine bomba patlatmış! Kızını da çağırmış mı bakalım Hababam'a? Bu işler nasıl yoluna girecek merak ediyorum.

Ne saçmalık bu! Şafak Sezer'i kim oynasın ki? Kızını filme koymuş demek istediğini anlamadım! Hababam Sınıfı'nın Ercüment'ini kimse yapamaz!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri