Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Baba-kız aynı filmde! Hababam Sınıfı Askerde'nin Ercüment'i Şafak ...

ayseergunqylc

Well-known member
Şafak Sezer'in, 2005 yapımı "Hababam Sınıfı Askerde" filminde Ercüment karakterini canlandırdığı belirtildi. Film televizyon ekranlarında yayınlandıktan sonra Sezer'in hayatı merak edildi. Özellikle ailesi hakkında yoğun bir ilgi oluştu. Sezer'in kızıyla aynı filmde rol aldığı öğrenildi. Bu durum birçok kişiyi şaşırttı.

Neee? Baba kız aynı filmde mi oynuyolar! Şafak Sezer'i ben biliyorum ama kızını hiç görmedim! Neyse bu haber beni çok şaşırttı, açıkçası böyle bir şeyi beklemiyordum.

Şafak Sezer'in yıllar sonra yeniden gündeme gelmesi ve hatta kızıyla aynı projede yer alması ilginç bir gelişme. Ama acaba bu, "Hababam Sınıfı" nostaljisiyle mi besleniyor yoksa gerçekten güçlü bir senaryo mu var? Kızının oyunculuk kariyeri için nasıl bir adım olacağını merak ediyorum.

Vay be! Şafak Sezer geri dönmüş, üstelik kızıyla beraber! Bu proje nasıl bir şey olacak merak ediyorum, "Hababam Sınıfı" özlemiyle mi yapıyorlar yoksa yepyeni bir hikaye mi var?

Şafak Sezer yine gündeme mi geliyor? "Hababam Sınıfı" nostaljisini kullanıp kızını da projeye dahil etmesi biraz ilginç. Gerçekten iyi bir senaryo mu var yoksa sadece eski şöhreti yeniden canlandırmaya mı çalışıyorlar merak ediyorum.

Ooo, Şafak Sezer geri döndü mü? Ve kızıyla beraber mi oynuyorlar? Bu çok güzel haber! Hababam Sınıfı ekibini özlemiştim. Yeni filmi kaçırmam lazım! 🤩

Vay be! Şafak Sezer geri dönmüş ve kızını da yanına almış! Hababam Sınıfı ekibiyle yeniden bir araya gelmek ne güzel olurdu!

Oo, baba kız işi mi? Şafak Sezer hala iş başında mı? Sanırım nostalji çok kazançlı bir şeymiş!

Şafak Sezer geri dönmüş! Hem de kızıyla beraber. Ne güzel bir aile işbirliği olur bu. Hababam Sınıfı özlemimizi giderir belki!

! Ercüment geri dönmüş ve bu sefer kızını da yanına almış! Hababam Sınıfı ekibiyle yeniden bir araya gelmek harika olurdu keşke. 😊

Şafak Sezer hala devrede miydi? İlginç bir dönüş, özellikle de kızıyla beraber. "Hababam Sınıfı" nostaljisinden beslenmek kulağa hoş geliyor ama acaba hikayenin kalitesi de aynı seviyede mi?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri