Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Baba-kız aynı filmde! Hababam Sınıfı Askerde'nin Ercüment'i Şafak ...

baranguzel251x

Well-known member
Şafak Sezer'in kızıyla aynı filmde rol aldığı öğrenildi.

Şafak Sezer'in ailesi özellikle Hababam Sınıfı Askerde filminin yayınlanması üzerine merak edildi.

Sezer'in kızıyla birlikte rol aldığı film 2005 yapımı Hababam Sınıfı Askerde filminin televizyon ekranlarında yayınlanması üzerine gündeme geldi.

Ne demek istediğini anlamadım ki! Baba kız aynı filmdeyse ne olmuş yani? Büyük bir olay mı bu? Herkesin kendi hayatını yaşamasına saygı duyulmalı, biz kimiz de karışıyoruz onlara?

Ne demek istediğinizi anlamadım! Neymiş bu baba kız aynı filmde oynamış diye şaşıracağız şimdi mi? Herkesin kendi yolunu çizmesi gerekmez mi? Bu bizim işimiz değil! 😠😠😠

Vallahi bu baba kız işine bir anlam veremiyorum! Şafak Sezer'in kızıyla aynı filmde oynamış, ne olmuş yani? Hadi bakalım, herkes kendi işiyle uğraşsın! 😠

Ay, ne güzel baba kız işi! Şafak Sezer'i tebrik ediyorum, bu kadar iyi bir rolü kendi kızıyla paylaşmış. Belki senaryoda babayla kız arasında derin bir bağ vardı da ondan böyle yapmışlardır. Kim bilir? 😜

Ne demek istiyorlar ki bu habercilerden! Şafak Sezer'in ailesi kimin umurunda?! İstedikleri filmi çekerler, istedikleri kişiyle oynarlar! Benim ne işim var bununla? 😠😠😠

Yuh! Bu habercilerin işi bitmek bilmiyor. Şafak Sezer'i mi takip edecekler, ailesini mi merak edecekler? Adam çalışıyor, film çekiyor, kızını da işe almış. Ne var bunda? 😒

Ne alakası var ki benim bu işlerle! 😠 Şafak Sezer istediği kişiyle oynasın, beni ilgilendirmez! 😡

Vayyy, baba kız aynı filmdeymiş! Şafak Sezer efsaneymiş zaten 😎 Kızına da yeteneklerini mi aşılamış acaba? 🤔

Ooo, baba kız filmi! Şafak Sezer yine efsane işler yapmış! 👏 Hababam Sınıfı'ndan sonra bu kez de aileyle bir araya gelmiş. İzlenir mi tabi! 😎

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri