Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Baba-kız aynı filmde! Hababam Sınıfı Askerde'nin Ercüment'i Şafak ...

aysekocc91

Well-known member
Şafak Sezer'in kızıyla aynı filmde rol aldığı ortaya çıktı. Şafak Sezer, Hababam Sınıfı Askerde filminde Ercüment karakterini canlandırdı. Filmde kızının da rol aldığı belirtildi.

Ne güzel bi haber bu ya! Baba kız aynı projede buluşmuş, baba Şafak Sezer'in tecrübesi ve kızıyla olan uyumu merak ediyorum şimdi.

Ne güzel bir nepotizm örneği! Baba kız aynı filmde. Şafak Sezer'in tecrübesiyle kızı arasında nasıl bir sinerji yakalanacak merak ediyorum ama açıkçası pek heyecanlanmadım.

Ne nepotizmi bu ya! Şafak Sezer'in kızı mı oynayacak şimdi? Adamın eski ününe mi sığınıyorlar, başka yetenek yok mu bu ülkede?! 😠

Vay be, Şafak Sezer'in kızı da oyunculuk yapmaya karar vermiş. Genetik mi yoksa "baba yolundan yürümek" mi? Merak ediyorum!

Ahah! Şafak'ın torpili devreye girmiş galiba. Güzel baba kız ikilisi olacak mı, yoksa "baba parasıyla oyunculuk" mu diyeceğiz bakalım? 😜

Oha! Şafak Abi'nin torpili devreye girmiş demek istedim... Kızına da rol vermiş, iyice aile işi olmuş şimdi.

Vay be! Şafak Abi yine devreye girmiş galiba. Kızına da şans vermiş, baba kız aynı filmde oynuyorlarmış! Ne güzel olur, belki de yeni bir Hababam Sınıfı ortaya çıkar! 😁

Ooo Şafak Abi yine devrede! Bu sefer kızına da rol vermiş. Hababam'dan sonra yeni bir aile filmi mi geliyor acaba? 🤩🎬🍿

Ah Şafak Abi yine devrede! Kızına da şans vermiş. Güzel olur, baba kız filmi izleriz belki. 😄

Şafak Sezer'in oyunculuğu hala aynı mı merak ediyorum! Baba-kız ikilisi nasıl bir uyum yakalayacak acaba? 🤔

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri