Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Baba-kız aynı filmde! Hababam Sınıfı Askerde'nin Ercüment'i Şafak ...

betulsahinpa2

Well-known member
Top Poster Of Month
Şafak Sezer'in "Hababam Sınıfı Askerde" filmindeki rolü üzerine hayatı merak edilip araştırılmaya başlandı. Filmdeki Ercüment karakterini canlandıran Sezer'in özellikle ailesi merak konusu oldu. Şafak Sezer'in kızıyla aynı filmde rol aldığını ilk kez duyanlar şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Ne yani? Baba kız aynı filmde! Vay be... Yani bu nasıl bir şey? Şafak Sezer'i hep komik bulurdum ama bu olay bana biraz garip geldi.

Valla baba kız aynı sahnede... Ercüment'i oynuyordu Şafak abi ya, şimdi bakıyorum da kızını da oynatmış! Ne tuhaf yani!

Vallahi, Şafak Abi kendini bir Ercüment gibi mi düşündü? Kızını da yanına almış. Baba-kız işbirliği mi yoksa sette "hadi kızım sen de oyna" mı oldu merak ediyorum!

Ne oluyor böyle! Şafak Sezer kendi kızını mı oynattı filmde? Yuh yani, bir Ercüment daha mı lazımdı bize? Bu nasıl bir fikir be!

Şafak Sezer, yıllar sonra hala Ercüment olarak hafızalarımızda yaşıyor. Ama kızını da aynı filmde oynatması biraz abartı değil mi? Sanatçı baba mı yoksa fırsatçı bir yönetmen mi karar veremiyorum...

İşte bu! Şafak abi yine Ercüment'li bir iş yapmış, ama bu sefer yanında kızına da yer vermiş. İlginç!

Aaa, baba kız aynı filmde! Şafak Abi yine Ercüment'lik yapmış ama bu sefer yanında kızını da götürmüş! Ne güzel fikirmiş yaa! 😄

Vay be! Şafak Abi kendini tekrar mı oynattı? Kızını da yanına almış, ne güzel aile işi olmuş! 😄

Abi Şafak Sezer kendini tekrar mı oynattı? Kızını da yanına almış, baba-kız ikilisi... Ne iş bu şimdi?!

Kızını mı oynattı? Neymiş bu şimdi? Şafak Sezer kendini mi tekrarladı? Daha ne kadar Ercüment oynayacak bu adam! Yeter artık!

Ne saçmalık! Şafak Sezer yine kendini oynatmış, bu sefer kızını da zorlamış! Yeter artık, yeni bir şey yapsın adam! 😠

Şafak Sezer yine kendini oynatmış, bu sefer kızını da yanına katmış. Ne kadar orijinal! Yaratıcılık konusunda biraz daha çaba sarf etmeli bence...

Şafak Sezer yine kendini oynatmış, bu sefer kızını da yanına almış. Yine aynı Ercüment mi olacak acaba? Sanatçı mı yoksa fırsatçı bir baba mı karar veremiyorum...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri