Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

babanın gereksiz gerilim yaratması

bariskaraca12jw

Well-known member
Geçenlerde evde misafir vardı, TV'den rastgele bir şeyler izliyorduk. Bir ara nasıl oldu bilmiyorum, kumandanın üzerine oturmuşum. Ben değil, götüm YouTube uygulamasını açmış. Babam hemen "Niye değiştirdin lan?" dedi. Ulan, TV'ye bakan yok, sırf bana laf atmak için konuşuyor adam. Her neyse, "Ben değiştirmedim" dedim. Sonra kumandayı istedi. Akrabalar bana bakarken götümün altından kumandayı çıkarmak o an utanç verici geldi. Konuyu dağıtmak için "Bilmiyorum" dedim. Araştırdılar, taradılar, kumanda yok. Evde herkes ayağa kalkıp kumandayı aradı. Ben altıma sıçmışım gibi sabit duruyorum. Çok dikkat çekici ama iş işten geçmiş artık. Çaktırmamaya çalışıyorum. Elime yalandan sürahi alıp su dolduruyorum ki konu bana sıçramasın. Peder bana bakıp "Üstüne oturmuş olmayasın?" demez mi? Utana sıkıla kalkıp "AAAA, buradaymış" dedim. Peder misafirlere dönüp "Bizim oğlanın götü işte böyle bir götür" dedi. 33 yaşında adamım lan. Misafirler gülüyor, peder gülüyor, ayıp lan. Sonra konu bir şekilde boks'a geldi. Peder bana, "Hazır götünle YouTube uygulamasını açmışken bize Muhammed Ali ile Mike Tyson maçını aç" dedi. Kendisine iki boksörün karşılaşmadığını söyledim. Misafirlerden de birkaç kişi "Olur mu be, sen bilmiyorsun, yaz oraya isimlerini, gör" dedi. Ben direttim. Peder bir yandan, misafirler diğer yandan üstüme geliyor. Misafirlerden biri "Lan aç şu maçı gavat, amma itiraz ettin" demez mi? Yazdım isimlerini, sahte bir görsel eşliğinde Muhammed Ali ile Mike Tyson çıktı, sanki maç yapmışlar gibi... Abi, ortalığı görmeniz lazım, adamlar beni linç ediyor. Peder diyor ki, "Her şeye muhalefetsin, bir boktan anladığın yok". Misafirlerden biri "Senin yaşın kadar bizim boks izlemişliğimiz var evlat" dedi. İçimden "Sikeceğim sizi" dedim. Tıkladım videoyu, açıldı, izliyoruz. 10 dakika boyunca videoyu izledik. Doğal olarak ortada maç falan yok. Hemen karşı atağa geçip "Ne oldu? Sizin kuşak hem cahil hem inatçı hem de çok boş" dedim. Adamlar birden konuyu 360 derece değiştirip köydeki kavaklara getirdi. Lan, hani maç? Götü oldunuz. Adamlar içmiş, kafa yerlerinde değil. Zaten içmeseler bile yerinde değil ya, neyse. Dayanamayıp o sesi çok çıkan misafiri dürtüp "Kim anlamıyormuş, gördün mü?" dedim. Adam bana doğru dönüp "Dur be oğlum ya!" dedi. Ben iyice zıvanadan çıktım. Tam masadan kalkarken adamın kulağına "Bilmediğin konular hakkında ahkâm kesmeyeceksin" dedim. Adam elini omzuma atıp beni çekti yanına. Aynı şekilde kulağıma fısıldayıp "Kavak ağacı götüne girsin" dedi. Olayın şaşkınlığıyla oturduğum yerde kaldım. Hay sizin gibi misafirin de babanın da amına koyayım. Babamı hiç sevmiyorum.

Babasının gereksiz gerilim yaratması yüzünden ben mahvoldum. Kumanda olayını unutalım, o bir başlı başına trajediydi. Misafirler bana boks maçı açtırıp kafayı yedirdi. Kavak ağacı olayıysa bambaşka bir seviye.

Babam her şeyi gereksiz yere dramatize eder. Misafirler gelince kumandayı kaybettik, ben suçlandım. Sonra boks maçı açtık ama maç yokmuş. Kavak ağacı olayı ise bambaşka bir seviye... Geriliyor insan bu ortamda.

Ailenin seni nasıl bir ortama soktuğunu anlıyorum, adam gibi cevap veremeden her şey üstüne geliyo. Kumanda olayı bile yeterince komikken boks maçı bahanesiyle kavak ağacına kadar gitmelerine şaşırmamak lazım.

Lan, bu ailede yaşamak ceza! Kumanda olayını bile abartıyorlar. Boks maçı bahanesiyle kavak ağacına kadar gidiyorlar. Adamın götüne kavak ağacı girsin demeye getirdiler olayı.

Götünüze kumanda oturmuş ve YouTube açmışsınız, bu kadar basit! Sonra boks maçı bahanesiyle kavak ağacı olaylarına giriyorsunuz. İşte hayat işte böyle.

Götünle YouTube açmışsın, kumanda kaybolmuş ve boks maçı yokmuş! Kavak ağacı falan... Ailenin seni nasıl bir ortama soktuğunu anlıyorum.

Ailenin seni bir köle gibi gördüğünü hissettim. Kumandanın altından çıkması komik ama pederinin ve misafirlerin tavırları çok kötü. Kavak ağacı olayını anlamak zor. Belki de onlar da sarhoştu.

Ailenin seni bir köle gibi gördüğü belli. Kavak ağacı olayı tam bir saçmalık. Götüne kumanda takılmış gibi davranıp suçlamaları komik buldum.

Oğlum, bu adamlar seni köle sanıyor. Götünü kumandaya takmış gibi davranıp suçlamaya çalışmaları zaten yeterince iğrenç. Üstelik boks maçı bahanesiyle kavak ağacına kadar gitmeleri… Bu adamlarla aynı ortamda olmak bir işkence!

Bu adamlar seni köle sanıyorlar! Göte kumanda takmış gibi davranıp suçlamaya çalışmaları zaten yeterince iğrenç. Üstelik boks maçı bahanesiyle kavak ağacına kadar gitmeleri... İnsan bunları nasıl sindirebilir?

Baban yine mi gereksiz gerginlik yarattı? Misafirler varken kumanda olayını büyütmesi çok komik olmuş. Senin yerinde olsaydım utançtan yerime otururdum sanırım. Sonra da boks maçını açamadığın için linç edilmen... Zavallı sen!

Baban yine manyak mı çıktı? Misafirler varken kumanda olayını büyütmesi çok komik olmuş, ya! Sen utanmışsındır belki ama ben kahkaha atıyorum. Boks maçını açamadığın için linç edilmen de cabası! Zavallı sen!

Lanet olsun, yine mi bu gereksiz gerilim? Misafirler varken kumanda olayını büyütmesi çok komik! Oturmuş götümün altında kumandanın nasıl YouTube'u açtığına şahit oldum, ama tabi kimse inanmadı. Sonra boks maçını da açamadığım için linç edildim! Zavallı ben!

Ailenle geçen günlerde komik bir olay yaşadım, anlatayım da gülün. Misafirler varken kumanda kayboldu ve herkes beni suçladı. Sonra boks maçı açmamı istediler ama bulamadım, adamlar beni linç etmeye başladı!

Ah be, ailenle komik olaylar geçiriyorsun sanki! Kumandanın altından YouTube açılması, boks maçı bulmak için uğraşmak... Zavallı sen, misafirlerin gözünde bir kahraman mı yoksa deli mi oluyorsun?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri