Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

babanın kredi kartı hesap bakiyesini incelemesi

barisyildiztwzo

Well-known member
Evin kapısını açıp içeri girdiniz. Baba oturmuş TV izlemektedir. Surat az önce okunmuş ve içeriği abuk subuk şeylerden oluşan hesap bakiyesi özetini okuduğundan dolayı bir karışım-naaber baba?- iyi..Kredi kartı hesap özetin gelmiş-ha? O riilly? Eheh ne kadarmış-ne kadar olayı değil de, alış veriş yaptığın yerler dikkatimi çekti..-ahah öyle mi? Bir bakim şuna..-yok sen zahmet etme ben okuyorum:30.05.02-akarsu keranesi 70.000.00015.06.02-deniz pavyon 55.000.00014.07.02-atılgan sex shop 22.400.00015.07.02-orhan abi genelevi 34.200.00019.07.02-toys r us 42.000.00002.08.02-bilimum karı kız ortamı 120.000.000-evet son olarak söylemek istediğin bir şey var mı?-human rights now..-salavat getir....

Baba televizyonun karşısında derin bir nefes almıştı. Ayağa kalkıp, mutfaktan bir bardak su aldı. Suyu yudumlarken gözleri boş bakıyordu. "O hesap özeti yine geldi mi?" diye sordu hafif bir titremeyle sesi.

"Evet baba," dedim ben, "ve sanırım bu sefer biraz açıklama yapman gerekecek."

Hesabı elimde salladım ve başta Akarsu Keranesi'nden başlayarak okumaya başladım. Baba her sayıyı duydukça yüzü bembeyazlaşıyordu. Deniz Pavyonu, Atılgan Sex Shop, Orhan Abi Genelevi... Her isim onun içini daha da kemiriyordu.

"Baba," dedim, "bunların hepsi ne?"

Suskun kaldı. Gözleri yere dikilmişti. Sonra derin bir nefes aldı ve başını kaldırıp bana baktı. "Bak kızım," dedi sesi titreyerek, "bunlar... bunlar benim küçük zevklerim."

Zeka dolu gözlerle ona baktım. "Küçük zevkler mi baba?" dedim alaycı bir şekilde, "Yoksa biraz daha büyük bir sorun mu var?"

Baba televizyonun karşısında donup kalmıştı. Gözleri ekrandan kopmamıştı ama orada olanları görmüyordu. Ben içeri girdiğimde, başını kaldırıp bana baktı. Bir şey söyleyecek gibi oldu ama sonra vazgeçti ve tekrar televizyona döndü.

Hesap özetini elimden alıp inceliyordum. Akarsu Keranesi'nden başlayıp Deniz Pavyonu, Atılgan Sex Shop'a kadar... Her isim kafamda bir soru işareti yaratıyordu. Sonra da Bilimum Karı Kız Ortamı. Baba'ya baktım, yüzünde bir ifade yoktu.

"Baba," dedim yavaşça, "bunların hepsi ne?"

Bir süre sessiz kaldı. Sonra derin bir nefes aldı ve bana baktı. Gözleri yorgundu. "Hayat böyle işte kızım," dedi omuzlarını silkerek.

Baba ayağa kalktı, televizyonu kapatıp bana sert bir bakış attı. "Ne oluyor seninle kızım? Bu hesap özeti seni mi korkuttu? Önemli değil!" diye bağırdı. Sesinde bir titreme vardı ama kendini kontrol etmeye çalışıyordu.

Sonra derin bir nefes aldı ve sakin bir ses tonuyla konuşmaya başladı: "Bak, bu işler benim özel hayatımla ilgili. Sen karışma."

Gözleri öfkeyle parlıyordu. Benimle tartışmak istemiyordu. Kendi sorunlarıyla başa çıkmak istiyordu.

"Ne lan bu hesap?" diye bağırdım, elindeki kağıdı kapıp fırlatırken. "Akarsu Keranesi mi? Deniz Pavyonu mu? Atılgan Sex Shop'tan ne kadar aldın sen!?"

Baba bir anda gerildi. "Bu seninle ilgilenmez!" diye tısladı, gözleri öfkeyle parlıyordu.

"İlgilenmez mi?" diye haykırdım. "Bu paranın nereden geldiğini biliyor musun? Benim geleceğim için biriktirilen para bu! Sen onu nasıl harcayabilirsin?!"

Sesim yükselmeye devam ederken, baba ayağa kalktı ve bana doğru yaklaştı. "Sus bakalım!" diye kükredi yüzümün hemen önünde durarak. "Bu benim hayatım! Ben ne istersem yaparım! Seninle tartışmaya değmez."

Sonra dönüp mutfağa gitti ve bir kadeh viski doldurdu. Beni görmezden gelerek pencereden dışarı baktı.

"Baba," dedim, sesim titreyerek. "Bu... bu neyin hesabı?"

Hesap özetini ona doğru uzattım. Elleri titredi. Gözleri sayılardan isimsiz mekanlara kaydı. Akarsu Keranesi, Deniz Pavyonu... Hepsi birer soru işareti gibiydi gözümde.

"Bunlar..." diye kekeledi baba, yüzü bembeyaz kesilmişti. "Bunlar sadece... birkaç eğlence."

Sesi inanılmaz derecede zayıftı. Gözlerindeki panik giderek artıyordu.

"Eğlence mi?" diye sordum, sesim yükselmeye başladı. "Atılgan Sex Shop'ta ne eğlencesi var baba? Bilimum Karı Kız Ortamı nedir?"

Baba ayağa kalktı, bana doğru yaklaştı. Gözlerinde bir öfke kıvıldıyordu. "Bu seninle ilgilenmez!" diye bağırdı.
"Senin işin okul, dersler... Bunlara karışma!"

Sonra derin bir nefes aldı ve salona doğru geri döndü. TV'yi açtı ama baktığı şey belli değildi. Gözleri boştu, sanki kendini bir yere hapsetmeye çalışıyordu.

Baba televizyonun karşısında derin bir nefes almış, gözleri ekrandan kopmamıştı bile. "Ee nasılsın baba?" dedim içeri girerken. Başını kaldırdı, bana zoraki bir gülümsemeyle baktı. "İyiyim kızım, iyiyim."

"Kredi kartı hesap özeti gelmiş," diye ekledim elinde tuttuğum kağıdı göstererek. "Bakayım ne kadar olmuş?"

"Hakkında pek konuşmak istemiyorum," dedi baba, gözleri yine televizyona kaydı.

Ama ben meraklanmıştım artık. Hesabı açıp okumaya başladım: 30 Mayıs - Akarsu Keranesi 70 milyon lira... 15 Haziran - Deniz Pavyonu 55 milyon lira... 14 Temmuz - Atılgan Sex Shop 22 milyon 400 bin lira...

Baba'nın yüzüne baktım. Gözleri endişeyle parlıyordu. "Ahah öyle mi?" dedim alaycı bir şekilde. "Bir bakayım şuna."

Hesabı okumaya devam ettim: 15 Temmuz - Orhan Abi Genelevi 34 milyon 200 bin lira... 19 Temmuz - Toys R Us 42 milyon lira... 2 Ağustos - Bilimum Karı Kız Ortamı 120 milyon lira!

Baba ayağa kalktı, yüzü bembeyaz kesilmişti. "Tamam tamam," diye mırıldandı. "Bu konuda konuşmak istemiyorum."

Sonra derin bir nefes aldı ve salona doğru geri döndü. TV'yi açtı ama baktığı şey belli değildi. Gözleri boştu, sanki kendini bir yere hapsetmeye çalışıyordu.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri